Rynek wydawniczy

„Що вибираєш?” – bestsellerowa książeczka z grą „Co wolisz?” w języku ukraińskim i bezpłatnie!

Wydawnictwo Insignis przygotowało ukraińską wersję książki Co wolisz? – zbiór dwustu pobudzających wyobraźnię pytań, szalonych wyborów i przekomicznych sytuacji, przeznaczony dla dzieci w wieku 4–12 lat (a właściwie dla wszystkich 99+).


Що вибираєш?  to wspaniała rozrywka, dzięki której można się pośmiać, lepiej poznać ze współgraczami i… po prostu oddać się nieskrępowanej zabawie!

Książką będzie rozprowadzana wśród gości z Ukrainy poprzez fundacje specjalizujące się w pomocy dzieciom – fundacje: Emic, Fundacja Powszechnego Czytania, Wolna Ukraina, Unaweza.

Wydawnictwo zaprasza kolejne organizacje pozarządowe do włączenia się do akcji:

Kontakt:  kontakt@insignis.pl

Na wiadomości wydawnictwo czeka do 15.04.

„Co wolisz?” to fantastycznie przyjęta i uwielbiania dziś zabawa w pytania i odpowiedzi. Ta gra bawiąc, uczy, pobudza wyobraźnię, rozwija cenne umiejętności i pomaga budować pewność siebie. Pozwala lepiej się poznać w gronie nowo poznanych przyjaciół, oswoić nieśmiałość, dać się ponieść fantazji! A zabawę jeszcze bardziej umilą przepiękne ilustracje Anny Aldüz.Od wydawnictwa: Zapragnęliśmy podarować naszym ukraińskim gościom (młodszym i starszym) odrobinę śmiechu – uwielbiania przez polskie dzieci książeczka „Co wolisz?” może stać się wspaniałym źródłem prawdziwej frajdy. Aby ułatwić przeprowadzenie rozgrywki z polskojęzycznymi przyjaciółmi, wersję ukraińską, czyli „Що вибираєш?”, uzupełniliśmy właśnie o pytania w języku polskim. Czas na wspólną zabawę!

(info. Insignis)

Dodaj komentarz