Szkolenia

Konferencja: “Zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych w procesie wydawniczym”

Firma LogoScript sp. z o.o. serdecznie zaprasza na konferencję poświęconą zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych w procesie wydawniczym, którą organizuje wspólnie z Zakładem Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej. Konferencja odbędzie się w salach budynku ZTP przy ulicy Konwiktorskiej 2 w Warszawie w dniu 9 maja 2019 r. /czwartek/ w godzinach 10:00 – 14:00.

Celem konferencji jest zaprezentowanie możliwości, jakie otwiera przed wydawcą zastosowanie takich technologii, jak XML czy DITA. W ramach konferencji odbędzie się wymiana wiedzy i doświadczeń wydawców wykorzystujących w swojej działalności standard XML. Pragniemy, podczas spotkania wydawców, przymierzyć się do przedstawienia praktycznie stosowanych procesów i problemów, które stoją przed wydawnictwami na co dzień. Mamy nadzieję, że konferencja przybliży odpowiedź na fundamentalne pytanie, czy i w jaki sposób wdrażać nowoczesne technologie informatyczne do procesów wydawniczych.

Konferencja zostanie podzielona na dwa moduły. W pierwszym zostaną omówione dostępne nowoczesne technologie XML w zakresie tworzenia, przetwarzania i eksportowania treści do różnych formatów i kanałów dystrybucji. W drugim, zmierzymy się z rzeczywistością i zaproszeni przez nas specjaliści opowiedzą o praktyce wdrażania nowoczesnych technologii, jak i korzyści płynących z ich zastosowania.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w konferencji, prosimy o uzupełnienie formularza intencyjnego: >>>

Zainteresowanym będziemy na bieżąco przekazywać dokładniejsze informacje na temat planowanego przebiegu konferencji.

Planowany program konferencji:

09:30 – 10:15 Rejestracja

10:15–11:00 wykład „Zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych w procesie wydawniczym”

11:00–11:30 przerwa kawowa z domowymi wypiekami

11:30–13:00 Praktyka i rzeczywistość. Studium przypadków omawianych przez zaproszonych prelegentów.

13.00–14.00 rozmowy w kuluarach przy kawie i nie tylko. Zakończenie Konferencji.

Konferencja jest bezpłatna, a w przerwach przewidziane rozmowy kuluarowe i poczęstunek.
(info LogoScript)

Dodaj komentarz