Kadry

Ludzie Polskiej Książki – wykaz osób

Wykaz biogramów LPK zamieszczonych w miesięczniku „Wydawca”
(dział po redakcją Barbary Petrozolin-Skowrońskiej)

Układ: Nazwisko i imię, nr pisma/strona/rocznik

 

b
– Bardijewska Liliana 5/27/2003

– Barecki Andrzej 9/26/2001

– Bartoszewska Zofia 9/21/2004

– Bartoszewski Władysław 10/23/2000

– Bębenek Stanisław (1920-2003)

– Bidakowski Kazimierz 11/29/2003

– Bieńkowska Barbara 3/23/2003

– Bluszcz Ewa 9/19/2002

– Boguta Grzegorz 3/25/2001

– Bokiewicz Jan 6/24/2000

– Bolek-Wiącek Irena 10/18/2015

– Boratyński Antoni 10/11/2000

– Brogowski Leszek 11/28/2001

– Buszewicz Maciej 2/18/2005

– Butenko Bohdan 5/46/2000

 

c
– Chmielewska Iwona 1-5/14/2012

– Cichowska Gabriela 4-5/2011

– Cichy Elżbieta 11/27/2003

– Cirlic-Straszyńska Danuta 9/16/2008

– Chruścicki Donat 11/26/2000

– Czerwiński Zbigniew 12/28/2001

 

d
– De Latour Daniel 10/2018

– Deskur Maria 3/26/2005

– Dębiec-Kalinowska Barbara 12/14/2002

– Dobrowolski Krzysztof 4/22/2001

– Dudek Agata 10/16/2015

– Dunin-Horkawicz Janusz 5-6/25/2004

– Dudziński Andrzej 4-5/23/2005

– Drewniak Stanisław 6/2005

 

e
– Ekier Maria 7-8/22/2004

 

f
– Fąfrowicz Piotr 9/18/2004

– Fido-Drużyńska Elżbieta 9/18/2002

– Fogler Janusz 11/25/2000

– Freudenreich Wojciech 7-9/26/2000

 

g
– Gaudasińska Elżbieta 1-2/26/2007

– Geber Halina 6/28/2005

– Gebethner Zygmunt 4/19/2000

– Gebal Joanna 4-5/2018

– Goldbergowa Krystyna 6/28/2002

– Górny Tadeusz 10/23/2001

– Górska Elżbieta Anna 1-5/17/2012

– Górzyński Sławomir 12/29/2001

– Gruda Ewa 11-12/27/2007, 3/2017

– Gruchała Janusz 10/2016

– Grupiński Rafał 12/27/2003

 

h
– Heidrich Andrzej 4/19/2000

– Herling-Grudziński Gustaw 10/24/2000

Hilchen Michał (1945-2009) 11-12/16/2008

– Hoffman Jan 3/26/2001

 

i
Ignerska Marta 4-5/2015

– Illg Jerzy Tadeusz 1/27/2001

– Iwanicka Katarzyna 5/44/2002

– Iwański Zbigniew 7-8/25/2004

 

j
– Jagielska Janina 3/24/2005

– Jagiełło Michał 5/47/2000

– Jagodziński Zdzisław Konstanty 4/2001

– Janaszkiewicz Waldemar 7/2006 

– Janowska-Woźniak Irena 6-10/2013

– Jazdon Artur 4/25/2004

– Jędrzejczyk Wiesława 6-8/24/2001

– Judycka Agata (Żmudzińska-Judycka) 2/39/2001

– Judycki Zbigniew Andrzej 2/40/2001

– Jurgielewiczowa Irena 1/19/2003

 

k
– Kaczarowska Barbara 12/15/2002

– Kaczorowski Bartłomiej 7-8/25/2004

– Kaleta Krzysztof 6/2005

– Kalisziewicz Dariusz (Litwa) 1/2005

– Kałkus Maciej 5/22/2001

– Kaplewski Stanisław (Litwa) 10/14/2004

– Karaszewski Zbigniew 2/22/2004

– Karpowicz Andrzej 9/29/2001

– Karwowski Adam 1/28/2006

– Kilian Adam 4/26/2007

– Kledzik Bronisław 2/13,2006

– Klukowski Bogdan 7/2006 

– Kłobukowski Tadeusz 2/46/2002

– Kobyliński Szymon 6/29/2002

– Kocowska Barbara 12/15/2002

– Kołyszko Wojciech 1/18/2003

– Koman Dorota 3-4/29/2008

– Komza Małgorzata 1-5/18/2013

– Kowalska Iwonna 4-5/20/2016

– Kozłowski Jerzy 10-11/2017

– Krynicki Ryszard 3/39/2002

– Krysiak Janina 4-5/2017

– Kryszewski Włodzimierz 4/27/2003

– Kuczborski Tomasz 6/2018 

– Kuisz Maryla 1-2/2017

– Kulczycka Aleksandra 2/40/2001

– Kulczycki Jerzy 2/41/2001

– Kurtiak Urszula 6-8/24/2003

– Kurz Andrzej 3/40/2002

 

l
– Lebecka Hanna 1/20/2003

– Lempp Albrecht 12/25/2000

– Lange Grażyna 11/26/2003

– Leszczyńska Elżbieta 5/44/2002

– Ley Edward 6-8/24/2003

– Lipka-Sztarbałło Krystyna 10/18/2002

 

ł
– Ławrynowicz Władysław (Litwa) 1/26/2005

– Łoskot-Cichocka Dorota 12/26/2003

– Łoś Wiesław 4-5/2011

 

m
– Magner Zygmunt Magner 3/24/2001

– Majewski Lech 4/22/2004

– Malinowska-Grupińska Dorota 2/24/2004

– Marciszuk Teresa 9/27/2003

– Marciszuk Piotr 9/27/2003

– Marjańska-Czernik Maria 1/20/2004

– Moś Ignacy 4/23/2001

– Maśluszczak Franciszek 11-12/14/2009

– Murawska Elżbieta 10/22/2001

– Murawski Marian 11/26/2001

– Mazurek Adam 3/25/2004

Michałowska Krystyna 5-6/22/2004, 10-11/2017

 

n
– Nargiełło Stefan 1/26/2006

– Nogowicz Elżbieta 11/27/2002

– Nowakowski Andrzej 12/25/2000

 

o
– Odrowąż-Pieniążek Janusz 4/21/2000

– Olech Joanna 2/12/2006

– Onichimowska Anna Ewa 1/21/2004

– Olszańska Barbara 2/20/2003

– Orzechowski Kazimierz 11/28/2002

– Orżewski Wojciech 2-4/2014

– ks. Otolski Marek 4/39/2002

 

p
– Pachciarek Paweł Konrad 4/41/2002

– Pakuła Iwona 5/35/2003

– Palacz Andrzej 1-3/25/2014

– Papuzińska-Beksiak Joanna 6-8/25/2001

– Pawlak Paweł 1/18/2004

– Petrozolin-Skowrońska Barbara 12/17/2002; 1-3/26/2014

– Piekarski Michał 7-8/26/2007

– Pieniak Andrzej 9/20/2002

– Pieńkowska Agata 9/26/2003

– Piwocka Marta 3/22/2004

– Piwocki Ksawery Tadeusz 3/24/2004

– Pluta Władysław 3/38/2002

– Porada Stanisław Zenon 9/14/2008

– Przybył Marta 4-5/2017

– Przyrowski Zbigniew 1-2/28/2007

– Pyza Emilia 12/2017

 

r
– Radziwon Bogusława 4-5/2018

– Rigall Grażyna 4-5/18/2016

– Rodzeń Jan 2/45/2002

– Rogalska Barbara 4/28/2007

– Rosiek Stanisław 11/27/2001

– Rosner Andrzej 7-8/28/2007

– Rosocha Wiesław 11-12/18/2004

-Rowińska Marta 11-12/26/2018

-Rowińska Lech 11-12/26/2018

-Rowiński Aleksander 11-12/28/2018

 

s

– Sadowski Maciej 3/22/2003

– Sieradzka Danuta Elżbieta 4/25/2004

– Sikorska Olcha 10/19/2002; 4-5/2015

– Skalska Katarzyna 6-9/2017

– Skąpski Rafał 2/2005, 1-2/2017

– ks. Skrabania Jerzy 4/41/2002

– Skrzypczak Andrzej 5-10/16/2009

– Smoleń Maria 10/24/2001

– Sokołowski Aleksander (Litwa) 10/15/2004

– Sowiński Kuba 11-12/14/2008

– Stanny Janusz 5/42/2002

– Stasińska Beata 9/27/2001

– Stiasny Ewa 1-5/16/2013

– Strzembosz Marcin 4/38/2002

– Syta Karol 11-12/26/2007

– Szafrańska Amelia 11-12/20/2004

– Szafrański Tadeusz 11-12/20/2004

– Szczypiorski Andrzej 6/26/2000

– Szemberg Anna 2/19/2003

– Szewielow Michał 5/23/2001

– Szypowska Maria 4/26/2006

– Szypowski Andrzej 4/27/2006

ś
– Śliwińska Małgorzata 5-6/26/2006

– Ślusarska Magdalena 4-5/28/2005

– Świerzy Waldemar 11/26/2002

t
– Tischner Józef 7-9/28/2000

– Tokarczyk Mirosław 2/44/2002

– Tomaszewski Andrzej 12/26/2001; 4-5/2014

– Tomaszewski Mieczysław 6/25/2000

– Topulos Aniela 11/26/2000, 12/2017

– Treuler Jerzy 3-4/26/ 2008

– Truchanowska Elżbieta 6-10/22/2013

– Trzaska Filip 5/48/2000

– Tryzno Jadwiga 1/38/2002

– Tryzno Janusz Paweł 1/38/2002

– Tyczyńska-Skowrońska Anna 1-2/28/2008

– Tylicka Barbara 5-6/25/2004

– Twardowski Jan 1/28/2001

 

u
– Uchański Wiesław 6/28/2002

– Uszacka Maria (1932-2017) 1-3/2018

 

w
– Walkowiak Natalia 6-9/2017

– Wasilewski Mieczysłąw 12/24/2000

– Wasiuczyńska Elżbieta 3/2017

– Whiskerd-Węgorzewski Peter 5/24/2001

– Wilbik Teresa 1-2/26/2008

– Wilkoń Józef 11/24/2000

– Witwicki Zdzisław 6-8/22/2001

– Wojnowski Jan 10/20/2002

– Woźniakowski Henryk 7-9/27/2000

– Wróblewski Bogdan 2/18/2003

 

z
– o. Zatorski Włodzimierz 4/39/2002

– Zbroszczyk-Sobierski Grzegorz 2/38/2001

ż
– Żelewska Agnieszka 4/26/2003

– Żukowska Danuta 1/26/2001

Biuletyn "Wydawcy"
Dział, w którym zamieszczane są drobne informacje z rynku wydawniczo-księgarsko-poligraficznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *