Festiwale literackie

“Inspiracje” – Warszawski Salon Literacki

Murator EXPO – organizator wykonawczy Warszawskich Targów Książki, Nadmorskiego Pleneru w Gdyni, Pleneru „Odkryj książkę na nowo” w Szczecinie i Śląskich Targów Książki zaprasza do udziału w nowym jesiennym wydarzeniu – Warszawskim Salonie Literackim INSPIRACJE!


16 i 17 listopada 2019 r. w Global EXPO, nowej przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej stolicy, odbędzie się pierwsza edycja Salonu, który będzie festiwalem literackim z wyjątkowo intensywnym i wielowątkowym programem spotkań z popularnymi i uznanymi autorami oraz towarzyszącą mu częścią targową z bogatą ofertą książek prezentowaną przez wydawnictwa z całej Polski. Na kilku scenach jednocześnie odbywać się będą spotkania z gośćmi festiwalu, reprezentującymi zróżnicowane gatunki literackie. Zarówno miłośnicy ambitnej prozy, literatury popularnej, kryminału, reportażu, książek podróżniczych, komiksu, czy poradników znajdą tu coś dla siebie. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych! A wszystkiemu przyświecać będzie hasło – INSPIRACJE, bo to właśnie książki są najlepszą inspiracją – do rozwoju, poznawania świata, innych kultur i ludzi.

Wydarzenie odbędzie w specjalnie przystosowanym do potrzeb Salonu centrum konferencyjnym o powierzchni ponad 3 tys. m2, znajdującym się na górnej kondygnacji Global EXPO. Goście wjadą na piętro z eleganckiego i przestronnego foyer, korzystając z ruchomych schodów i wind.

Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu, przy najruchliwszym węźle komunikacyjnym Warszawy (skrzyżowanie ul. Modlińskiej i Trasy Toruńskiej – most Grota-Roweckiego).

Atutem Global EXPO jest wygodny dojazd zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji miejskiej (pętla tramwajowa i autobusowa). Obiekt dysponuje 1 400 miejscami parkingowymi i można dojechać do niego korzystając z 17 linii autobusowych i 2 linii tramwajowych.


Wystawców zainteresowanych udziałem w “Inspiracjach” Murator Expo zaprasza do składania zamówień w systemie: https://wsl19.exposupport.pl/

Global EXPO

http://www.globalexpo.pl/

Warszawa, ul. Modlińska 6D.

Mapa dojazdu:

Dodaj komentarz