Targi Targi w Polsce

Jedność na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 23. Targi Książki w Krakowie.
W tym roku czekamy na Państwa aż na dwóch stoiskach w hali Wisła nr D-1 oraz C-69. Jak co roku przygotowaliśmy wiele nowości wydawniczych. Nie zabraknie niespodzianek. Do zakupów oryginalne prezenty: zakładki, kalendarze, notesy. Poszukiwacze specjalnych okazji będą zachwyceni z powodu atrakcyjnych cen naszych książek oraz specjalnych rabatów na wybrane tytuły, nawet do -80%.

Tylko u nas, na stoisku D-1 dzieci będą mogły poczuć się jak Leonardo da Vinci! W weekend targowy będą mogły pomóc nam w składaniu drewnianych modeli maszyn opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci! A wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Szczegóły na stoisku. Zapraszamy!

W piątek 25.10 premierowo zaprezentujemy najnowszy album o Kresach. Śladami wielkich Polaków (cz.1). Zapraszamy od godz. 16.00 na stoisko D-1 będzie można porozmawiać o książce z autorem, z panem Mirkiem Osip-Pokrywką.

Na stoisku C-69 zaprezentujmy ofertę najpiękniejszych albumów wydawnictwa pod szyldem Jedność sztuka. Nasze albumy to sztuka inspirowana świętością, najobszerniejsze opracowania, najwyższy poziom sztuki drukarskiej, ekskluzywne wydania, bogato ilustrowane.

Przez cały czas trwania targów zapraszamy do Starego Knedelkowa, gdzie będziecie mogli spotkań m.in. Cecylkę Knedelek i jej przyjaciół a przede wszystkim spotkać się z naszą autorką, panią Joanną Krzyżanek. Szukajcie Starego Knedelkowa w hali Wisła!

Zabierzcie ze sobą dobry humor i wygodne buty, a pakowne i bajecznie kolorowe torby na zakupy dostaniecie od nas.

Lista gorących premier targowych, które musicie poznać przed udaniem się na Targi Książki w mailu poniżej.

Do zobaczenia w Krakowie!

Lucyna Rurarz
Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Dodaj komentarz