Rynek wydawniczy Szkolenia

Book Marketing 2020- pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

Poznańskie Targi Książki zapraszają na cykl szkoleń i prelekcji branżowych skierowanych do tych, dla których świat kręci się wokół książki. To doskonała okazja do podniesienia swoich kompetencji w dziedzinie sprzedaży, promocji książek, marketingu i reklamy wydarzeń literackich, a także do nawiązania nowych znajomości.


Konferencja Book Marketing podczas Poznańskich Targów Książki.
Poznań, 6-7 marca 2020.


Konferencja Book Marketing to wydarzenie skierowane głównie do branży rynku książki. To czas dla wydawców, księgarzy, bibliotekarzy, autorów, ale także dla selfpublisherów czy influencerów. Jej celem jest stworzenie przestrzeni do spotkania, wymiany wiedzy i poglądów oraz doświadczeń między przedstawicielami świata książki.

Konferencja odbędzie się podczas Poznańskich Targów Książki. Tradycyjnie całość dopełni przestrzeń wystawiennicza połączoną ze strefą prezentacji, spotkań z pisarzami, networkingu oraz eksperckich porad.

Lista prelegentów konferencji Book Marketing obfituje w znane nazwiska m. in.: Paweł Tkaczyk, Artur Kurasiński, Monika Czaplicka, Wojciech Kardyś, Tomasz Palak, Maciej Raczak i wielu innych.
Wśród gości znajdzie się także Katarzyna Bonda, najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych w Polsce. Opowie, jak widzi współprace z wydawcami, na co zwraca uwagę i poradzi co zrobić, by osiągnąć sukces wydawniczy.

Jak zbudować społeczność wokół wydawnictwa? Jak uwieść czytelnika? Jak dotrzeć do mediów, blogerów i ifluencerów? Co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi podadzą nasi goście. Podczas konferencji można będzie dowiedzieć się, jak wykorzystać w pracy internet, social media. Pomożemy Wam zwiększyć rozpoznawalność swojej marki czy tytułu. Odkryjemy także tajniki, trendy, strategie i najnowsze metody promocji.

Oprócz części szkoleniowej organizatorzy przygotowali wydarzenia towarzyszące, między innymi Pogotowie marketingowe. Będzie to strefa szybkich konsultacji marketingowych. Stoiska dedykowane dla każdego uczestnika konferencji, który będzie chciał skorzystać z ekspresowej indywidualnej porady dotyczącej marketingu internetowego. Dodatkowo organizatorzy przygotowują specjalną strefę dla blogerów i mediów, w której można będzie w cztery oczy porozmawiać z pisarzem, nawiązać kontakt z wydawcą, czy zrobić atrakcyjne zdjęcia.

Program dostępny na www.targiksiazki.pl


Organizatorzy:
Grupa MTP
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
ksiazka@grupamtp.pl

Literacka Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 14/16
10-683 Olsztyn
kontakt@literacka.com.pl

One thought on “Book Marketing 2020- pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

  1. Rzadko pisze jakiekolwiek komentarze i nie jestem hejterka, ale konferencja miała wiele uchybień organizacyjnych. Brak jakichkolwiek przerw pomiędzy wykładami, skutkiem czegi były opóźnienia i kolejni prelegenci musieli się spieszyć, by kończyć swoje, niejednokrotnie ciekawe, wystąpienia. Brak przerwy na obiad, jeśli. Miałeś bilet VIP, musiałeś zrezygnować z warsztatów, żeby zjeść. Brak przynajmniej dwóch przerw kawowych. Brak wody przy ekspresie kawowym i brak czegokolwiek do odkażania. W dobie paniki dotyczącej korankwirusa to skandal. Niektórzy prowadzący świetni, niektórzy byli za karę i zamiast do branży wydawniczej powinno prowadzić wystąpienia dla producentów AGD. CHAOS KOMUNIKACYJNY JUŻ NA POZIOMIE ZAPISÓW. Do poprawy

Dodaj komentarz