Nowości wydawnicze

“Picie w zachwycie”. Nowa powieść Pawła Cwynara

Na 18 grudnia 2019 planowana jest premiera nowej książki Pawła Cwynara​ pt: Picie w zachwycie. Jest to w dynamiczny sposób opisana historia życia z nałogiem alkoholowym, historia upadków i ciągłego powstawania na nowo, historia odnalezienia Boga w najczarniejszym momencie życia. Jest to także świadectwo byłego gangstera, który o życiu mówi bez przekłamań, zbędnej słodyczy i melancholii.

Picie w zachwycie ukazuje się nakładem Wydawnictwa Ojców Franciszkanów – Bratni Zew

„Pewnej nocy, nie wiedzieć czemu, wstaję z łóżka. Otwieram okno na oścież, jest trzaskający mróz. Nie wiem, po co to robię, ale coś zrobić muszę. Trudny do opisania ból niewiedzy jest tak silny, że niemal fizyczny. To jest coś nie do wytrzymania. Tak, jakby ktoś głośno mnie wołał po imieniu będąc tuż, tuż, a ja, nie wiedząc skąd dochodzi wołanie, szukam po omacku obijając się boleśnie od ścian. Rozbieram się do spodenek i kładę krzyżem na betonowej, lodowatej podłodze. Jakaś siła mi podpowiada, że tak trzeba. Czynność tę powtarzam przez trzydzieści dni. Dzień w dzień kładę się rozebrany do spodenek na betonie i leżę godzinę, pytając, nie wiadomo kogo, co mam robić”.

Paweł Cwynar – niezwykły człowiek i wyjątkowy autor, którego błyskotliwa kariera jako aforysty, moralisty i pisarza rozpoczęła się na dobre poprzez internet, podbił już serca czytelników swoją pierwszą wzruszającą powieścią – wyznaniem pt. Wysłuchaj mnie, proszę która okazała się wielkim hitem sezonu 2018/2019.

Więcej o książce na stronie wydawnictwa Bratni Zew 

Strona internetowa Pawła Cwynara: http://www.pawelcwynar.org

Dodaj komentarz