Targi Targi w Polsce

Targi Książki w Poznaniu dziękują uczestnikom tego święta

W imieniu całego zespołu organizacyjnego pragniemy serdecznie podziękować Państwu za udział w Poznańskich Targach Książki w dniach 6-8 marca 2020 r.

W tegorocznej edycji uczestniczyło 140 wystawców – o 40-stu więcej niż w ubiegłym roku, co pozwoliło nam poszerzyć ekspozycję o drugi pawilon. Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej epidemią koronawirusa zgłoszeni wystawcy stawili się prawie w komplecie, a liczna publiczność pokazała, jak bardzo targi książki są ważne i potrzebne. Prosimy o przyjęcie naszych szczególnych wyrazów wdzięczności za Państwa obecność.

Łącznie Poznańskie Targi Książki i towarzyszące im Targi Edukacyjne przez trzy dni odwiedziło prawie 38 tysięcy osób.

W tym roku do programu targów włączyliśmy nowe inicjatywy: branżową konferencję Book Marketing i Pogotowie Marketingowe dla wydawców, pisarzy, blogerów, bibliotekarzy , księgarzy.

Powiększyliśmy infrastrukturę: stworzyliśmy drugą scenę, której organizację powierzyliśmy fundacji Granda (znanej z Festiwalu Kryminału), zbudowaliśmy Salon Autorski w paw. 7 na parterze, poszerzyliśmy Strefę VIP o dodatkowe pomieszczenie dla blogerów, autorów i dziennikarzy, zwiększyliśmy liczbę stref warsztatowych dla dzieci.

Wierzyliśmy, że więcej wydawców w tym roku zdecyduje się na zaproszenie autorów i organizację spotkań moderowanych. I tak się stało. Bardzo serdecznie Państwu dziękujemy za przygotowanie tak bogatego i interesującego programu dla czytelników. Obliczyliśmy, że łącznie nasi wystawcy zaprosili 120 autorów i przygotowali 35 spotkań z prowadzącymi.

Dziękujemy Państwu za zorganizowanie spotkań dla bibliotekarzy i pedagogów, za dyskusje branżowe, za nieocenione warsztaty dla dzieci. Za wszystkie atrakcje, które przygotowaliście zarówno dla publiczności, jak i dla branży książkowej.

Bez Waszego wkładu i zaangażowania byłby kiermasz, dzięki Wam były „Spotkania z wyobraźnią”.

Prosimy o dzielenie się z nami uwagami i spostrzeżeniami z minionych targów, które są dla nas cennym źródłem informacji oraz będą motywacją do poprawy i dalszych działań.

Mamy zaplanowany termin kolejnej edycji Poznańskich Targów Książki: 12-14 marca 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Z wyrazami szacunku
Zofia Strzyż – dyrektor Poznańskich Targów Książki
Małgorzata Naworska – Opiekun Wystawców
Nikodem Szarata – PR i Marketing
Karolina Barszcz – koordynator programu Targów

Dodaj komentarz