Różne

Zwyrtała 2020 – druga edycja konkursu na najlepszy pomysł promujący czytanie

Czas wprawdzie niedobry, ale w nadziei na lepszą przyszłość Agencja Promocyjna OKO ogłasza drugą edycję konkursu „Zwyrtała” na najlepszy pomysł promujący czytanie. Być może właśnie teraz, gdy wszyscy są wytrąceni z codziennej aktywności jest dobra okazja, by wspomnieć sobie minione udane wydarzenia czytelnicze i zgłosić je do konkursu?


Zwyrtała tak pięknie grał, że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo!


W konkursie udział wziąć może każdy, niezależnie od wieku i miejsca działania, kogo pomysł zachwyci konkursowe jury. W tym celu należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać do 10 maja 2020 r., na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rabce-Zdroju krótki formularz z opisem projektu. Materiały konkursowe znajdują się pod linkiem Rabka Festival.

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2020, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. trzydniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Przewidujemy także przyznanie pięciu wyróżnień.

(info AP OKO)

Dodaj komentarz