Konkursy Różne

Wybieramy najlepszych blogerów książkowych roku!

Serwis Granice.pl już po raz trzeci przygotowuje zestawienie najlepszych twórców internetowych zajmujących się tematyką literatury. Podobnie jak w ubiegłych latach, także i teraz redakcja zachęca czytelników, blogerów, pisarzy i wydawców do przesyłania propozycji ulubionych twórców, którzy powinni znaleźć się w zestawieniu.


Od kilku lat portal Granice.pl, przygotowuje zestawienie „TOP influencerów książkowych”. Choć określenie to budzi kontrowersje – szczególnie wśród językowych purystów – to zarazem znakomicie pokazuje, jak różnorodną
aktywność związaną ze światem literatury podejmują internetowi twórcy. W zestawieniu znaleźć można najbardziej wartościowe, interesujące i wpływowe blogi, vlogi, podcasty i konta w serwisach społecznościowych (na Instagramie, Facebooku i na TikToku), których twórcy promują literaturę i modę na czytanie. Zestawienie publikowane jest co roku na
łamach portalu Granice.pl w Dniu Blogów, a więc 31 sierpnia. Obecnie czytelnicy portalu mogą zapoznać się z ubiegłoroczną listą TOP influencerów książkowych 2019.

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i teraz redakcja serwisu zachęca czytelników, wydawców, bibliotekarzy, pisarzy oraz wszystkich zainteresowanych do przesyłania własnych propozycji kandydatów do miana „influencera roku”. Zgłosić można każdego twórcę, który aktywnie promuje literaturę w sieci.

Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: pobarski@granice.pl, zgłosić w formie komentarza w poście na Facebooku.


Granice.pl to polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 20 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach serwisu tworzonego przez redakcję oraz aktywnych Internautów tysiące czytelników codziennie odnajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą. Od ponad 12 lat co kwartał redaktorzy i Internauci wyłaniają najciekawsze premiery wydawnicze kolejnych miesięcy w ramach plebiscytów „Najlepsza książka na wiosnę”, „Najlepsza książka na lato”, „Najlepsza książka na jesień” oraz „Najlepsza książka na zimę”, a w styczniu wskazują pośród nich najlepsze „Książki Roku”.

(info granice.pl)

Dodaj komentarz