Konkursy Różne

Konkurs na okładkę książki – zbliżamy się do finału

 25 października br. zakończył się etap nadsyłania prac na ogłoszony przez drukarnię cyfrową Totem.com.pl oraz Konicę Minoltę Business Solutions Poland konkurs na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch.  W sumie na konkurs nadesłano 100 prac (z czego 96 w pełni regulaminowe)! Zaskakują wysokim poziomem artystycznym i pomysłowością w doborze uszlachetnień. 

Celem Konkursu jest promocja nowoczesnego projektowania okładek książek, prezentacja nowych, szerokich możliwości w zakresie druku i uszlachetnień w drukarni Totem.com.pl, edukacja związaną z procesem przygotowania plików do druku – pod kątem wykorzystania w procesie systemu JetVarnish 3D.

Drukarnia Totem.com.pl informuje, że liczba zgłoszeń, jak i liczba (oraz kombinacje!) zaplanowanych przez Uczestników uszlachetnień, wymagają dłuższego niż zakładano procesu produkcyjnego. W związku z tym pierwotnie planowany na 24 listopada termin ogłoszenia wyników ulega zmianie. Informacja o zwycięzcach w konkursie zostanie podana do 21 grudnia – w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych organizatorów i patrona medialnego (magazyn “Wydawca” oraz portal www.wydawca.com.pl).


Jakie nagrody czekają na zwycięzców?
Nagroda główna – 5000 zł
2. miejsce: 3000 zł
3. miejsce: 2000 zł
pięć równorzędnych wyróżnień — po 1000 zł każde


Prace oceniać będzie jury w składzie: Lech Majewski – Kierownik Katedry Komunikacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Andrzej Palacz – Redaktor Naczelny magazynu “Wydawca” i portalu www.wydawca.com.pl, Georgij Petriaszwili – Kierownik Zakładu Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej, Michał Rejnowski – Prezes Totem.com.pl, Mateusz Woźniak – przedstawiciel Współorganizatora, sekretarz Konkursu: Joanna Zielińska, Totem.com.pl.


Więcej informacji o Konkursie:
Strona Konkursu
e-mail: konkurs@totem.com.pl


(info Totem.com.pl) 

Dodaj komentarz