Nowości wydawnicze Rynek wydawniczy

Odnajdź swój własny Eden dzięki książce Rafała Ziętka

15 lutego premierę miała książka Rafała Ziętka Rękopis z ogrodu. To zbiór czterech, pozornie niezwiązanych ze sobą opowiadań, opisujących losy ludzi, którzy poszukują własnego miejsca na ziemi. Od pierwszego oddechu na tym świecie tworzymy swój własny ogród. Tylko od nas zależy, w jaki sposób będziemy go pielęgnować i co uda nam się w nim wyhodować. Dla autora tego zbioru opowiadań ogród stał się inspiracją i motywem przewodnim. Te słodko-gorzkie opowieści o miłości, naturze i przemijaniu są pretekstem do zatrzymania się w codziennym pędzie i zajrzenia w głąb siebie… Czy znajdziesz chwilę, by odwiedzić swój własny ogród?

Jak znaleźć swoje miejsce w życiu, gdzie szukać szczęścia i spełnienia? Jak w dzisiejszym świecie żyć w zgodzie ze sobą? Na te pytania autor będzie próbował odpowiedzieć w swojej nowej, trzeciej książce. Rękopis z ogrodu dostępna jest na stronie zaczytani.pl.


Rafał Ziętek debiutował na rynku wydawniczym w 2011 roku opowiadaniem Mała księżniczka. Później, w 2016 roku, wydany został zbiór opowiadań Struktura istnienia, który był nominowany do nagrody Świętokrzyskie Gustawy, a także zdobył nagrodę specjalną w konkursie wierszy z okazji Dni Leśmianowskich w Iłży. Urodzony w Warszawie, uzyskał dyplom inżyniera chemika na stołecznej Politechnice.
(info Wydawnictwo Novae Res)

Dodaj komentarz