Drukarnie Poligrafia Technika

Drukexpress z systemem broszurowani Duplo 150

Firma Drukexpress.pl zainwestowała w system broszurujący Duplo150. Obecnie ta drukarnia cyfrowa odnotowuje systematyczny wzrost zleceń, w których wykorzystuje nowo zakupioną linię introligatorską.

Drukexpress.pl to drukarnia cyfrowa, obsługująca klientów nie tylko z Polski, ale też z ponad 20 krajów z całego świata. Specjalizuje się w naklejkach i drukach premium z uszlachetnieniami i na nietypowych nośnikach, choć wykonuje się tu dla klientów pełną gamę produktów poligraficznych. Jakiś czas temu rozpoczęła poszukiwania systemu do broszurowania.

– Po seriach testów różnych urządzeń, zdecydowaliśmy się na maszynę Duplo. Precyzja, jakość szycia, łatwość obsługi, szybkość w zmianie pracy (co w druku cyfrowym jest ważne) – to czynniki jakie zdecydowały o naszym wyborze
– mówi Paweł Perdek, właściciel drukarni.

Cyfrowy system broszurujący Duplo 150 pozwala na szycie grzbietowe, narożne i boczne. Jak podkreśla producent, jedną z głównych zalet urządzenia jest wysoka elastyczność, pozwalająca na broszurowanie prac pochodzących z kilku różnych źródeł. Możliwe jest tu łączenie wydruków offsetowych i cyfrowych, prostych broszur, a także złożonej dokumentacji bez wpływu na jakość.

Optyczne rozpoznawanie znaku końca broszury i opcjonalny czytnik kodów kreskowych umożliwiają produkcję personalizowanych broszur drukowanych cyfrowo, czym się m.in. zajmujemy. Urządzenie pozwala nam w szybki sposób oprawić małe nakłady, jakie głównie obsługujemy – mówi Paweł Perdek.

(źródło: Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k.)

Dodaj komentarz