Poligrafia poligrafia - różne

Heidelberg na virtual.drupa 2021

W dniach 20-23 kwietnia podczas virtual.drupa 2021 organizowanego przez Messe Düsseldorf, Heidelberg przedstawi swoje rozwiązania umożliwiające autonomiczną produkcję w drukarniach.

W przestrzeni wystawienniczej – Exhibition Space virtual.drupa Heidelberg zaprezentuje innowacje produktowe dla drukarń akcydensowych, etykietowych i opakowaniowych. Jednym z najważniejszych elementów prezentacji będzie udoskonalona koncepcja Push to Stop, w pełni autonomicznego procesu produkcji na maszynie offsetowej, która zupełnie na nowo definiuje pojęcie nowoczesnej drukarni – Smart Print Shop. Heidelberg zademonstruje całkowicie zautomatyzowaną produkcję z wykorzystaniem offsetowej maszyny drukującej – od momentu przyjęcia zlecenia, aż po introligatornię, włącznie z w pełni zautomatyzowaną logistyką płyt drukowych. To rozwiązanie pozwala drukarniom akcydensowym i opakowaniowym na dalsze zwiększenie wydajności w najbardziej popularnym formacie 70×100 cm.

W dniu 23 kwietnia w części konferencyjnejConference Area virtual.drupa Heidelberg przedstawi rozwiązania umożliwiające drukarniom zwiększenie wydajności dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji.
Indywidualne dyskusje na różne tematy z ekspertami firmy Heidelberg możliwe będą w Networking Plaza dzięki narzędziu pozwalającemu kojarzyć idealnych partnerów do rozmowy na podstawie preferencji i zainteresowań jej uczestników.

Mimo iż w tym roku drupa będzie wydarzeniem wirtualnym, pozostaje ważnym miejscem spotkań dla naszej branży. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłu na jej zorganizowanie i niecierpliwie czekamy na okazję do nawiązania nowych kontaktów, a także zobaczenia zarówno nowych, jak i znajomych twarzy– mówi Ludwig Allgoewer, szef sprzedaży i marketingu Heidelberga. Wydarzenie virtual.drupa jest dla nas jednym z wielu planowanych w tym roku. W marcu rozpoczęliśmy cykl webinarów HD4YOU. W czerwcu bierzemy udział w targach China Print w Pekinie i towarzyszyć im będzie impreza online dla klientów w Europie. Po wakacjach w zakładach w Wiesloch-Walldorf odbędzie się kolejna impreza Innovation Week, w której nasi klienci, miejmy nadzieję, tym razem będą mogli uczestniczyć osobiście – dodaje.

Speedmaster XL 106 generacji 2020 ma wszystko, co jest potrzebne aby wykorzystać wysoką wydajność maszyny: inteligentne systemy wspomagające i sztuczną inteligencję przenoszącą nawigację użytkownika na zupełnie nowy poziom.

(informacja Heidelberg Polska Sp. z o.o.)

Dodaj komentarz