Rynek wydawniczy Spotkania literackie

Spotkanie z Katarzyną Stoparczyk

Agencja AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE zaprasza na spotkanie z Katarzyną Stoparczyk, autorką książki Jak mieć w życiu frajdę rozmowy Kasi Stoparczyk, Wydawnictwo Mando.
Partnerami spotkania są: Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy Jacek Wachowicz, Wydawnictwo Mando i Praskie Centrum Aktywności KOCHAM PRAGĘ.


11. grudnia, sobota, godz. 18.00
Praskie Centrum Aktywności KOCHAM PRAGĘ
Warszawa, ul. Targowa 32

Rozmowę poprowadzi Miłka Skalska.

Życie jest piękne. Będę to powtarzał ciągle – ono naprawdę jest piękne mówi Krzysztof Hołowczyc, jeden z gości audycji „Myślidziecka 3/5/7”, rozmówca Katarzyny Stoparczyk.

Opublikowane rozmowy to efekt spotkań autorki w audycji Myślidziecka 3-5-7 z plejadą niezwykłych ludzi. Łączy ich nie tylko to, że są powszechnie znani i osiągnęli szczyty w swych dziedzinach, ale też życie pełne pasji i w zgodzie z wewnętrznym powołaniem. Katarzyna Stoparczyk, za pomocą wyjątkowych umiejętności komunikacyjnych i siłą osobowości, potrafiła wydobyć z interlokutorów wyjątkowe i osobiste opowieści.

Pierwszym kluczem do wyzwolenia swobodnie płynącego strumienia słów i myśli, była prawdziwa ciekawość osoby zaproszonej do rozmowy. Drugim – odszukanie i wysłuchanie wewnętrznego dziecka, które drzemie w każdym z nas.
Na stronach książki mamy wyjątkową okazję wziąć udział w czymś magicznym i intymnym. Każdy z rozmówców otwiera się i wpuszcza nas do świata dawnych marzeń, wspomnień, domów rodzinnych, skarbca pełnego ludzi i zdarzeń, które ich ukształtowały i sprawiły, że są takimi, jakich ich dzisiaj znamy. Do świata ich radości, drobnych przyjemności, ale również lęków i demonów.
– tak tę książkę odbiera Kasia Daniluk.


Katarzyna Stoparczyk – dziennikarka, autorka książek, reżyserka spektakli teatralnych. Stworzyła kultową radiową audycję Dzieci wiedzą lepiej, współtworzyła także format telewizyjny Duże Dzieci. Uhonorowana Nagrodą Safony za odwagę pomagania dzieciom i propagowania mądrości dzieci, Odznaką Honorową Rzecznika Praw Dziecka za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka, tytułem Mistrz Mowy Polskiej Vox Populi.

AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – agencja promocji koncentrująca swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie czy krótkie filmy reklamowe. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę.

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu 11. grudnia należy wysłać zgłoszenie do dnia 10. grudnia na e-mail: kontakt@autorzywobiektywie.pl. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone wieczorem dnia 10. grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona.
(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz