Rynek wydawniczy Zapowiedzi wydawnicze

“Miłość w pakiecie” – zapowiedź wyd. Miasto Książek

Na święto zakochanych 14 lutego wydawnictwo Miasto Książek przygotowało walentynkę dla czytelników. Będzie nią liczący 225 strony e-book z dziewięcioma historiami o różnych obliczach miłości, którą los ofiarował bohaterom w pakiecie ze wszystkim, co niesie życie. Sprawdź, która z tych opowieści jest ci najbliższa. A kto wie, może znajdziesz tam samego siebie?

Swoimi historiami dzielą się z czytelnikami Melisa Łada, Katarzyna Grabowska, Kinga Ucherek. Anna Stryjewska, Barbara Stachowiak, Wioletta Piasecka, Dorota Śliwa, Katarzyna Kielecka, Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska.

Miłość to największa nagroda za trud otwarcia się na drugiego człowieka. Często pojawia się w zaskakujących okolicznościach, nie zawsze taka o jakiej marzyliśmy, nie zawsze wtedy, gdy na nią czekamy. Jednak niesie nadzieję i obietnicę, że prawdziwe uczucie pokona wszelkie bariery i sprawi, że świat stanie się piękniejszy, że razem będzie łatwiej.

Książka będzie dostępna poprzez: empik, legimi, woblink, publio, virtualo, taniaksiazka i inne (w tym opcje abonamentowe empikgo i legimi).


Swoim patronatem objął książkę portal wydawca.com.pl

Dodaj komentarz