Różne Rynek wydawniczy

Wydawnictwo oraz internetowe księgarnie Agory wspierają WOŚP

Spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem, książki z autografami ich autorów – m.in. Anne Applebaum i Donalda Tuska, płyty z specjalną dedykacją od artystów – Kwiatu Jabłoni i zespołu Perfect, a także roczny e-bookowy abonament w Publio.pl – te wyjątkowe nagrody trafią do zwycięzców tegorocznych aukcji internetowychWydawnictwa Agora oraz księgarni internetowych Kulturalnysklep.pl i Publio.pl.


Dochód z licytacji w całości zostanie przeznaczony na cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Media i marki Agory po raz kolejny wspierają WOŚP, organizując wyjątkowe aukcje internetowe oraz zbierając pieniądze do wirtualnych skarbonek. Wydawnictwo Agora, we współpracy z „Gazetą Wyborczą”, na licytację przeznaczyło specjalny egzemplarz książki Wybór Donalda Tuska i Anne Applebaum z autografem autorów. Polsko-amerykańska dziennikarka z nagrodą Pulitzera oraz były szef Rady Europejskiej w dwunastu błyskotliwych rozmowach dyskutują o kondycji Europy, katastrofalnych skutkach zmian klimatycznych, geopolityce, nowych technologiach i zagrożeniach dla demokracji, oprowadzając czytelników nie tylko po kluczowych problemach współczesnego świata, ale też po kulisach polityki.

Wydawnictwo Agora, ponownie wspólnie z „Gazetą Wyborczą”, wystawiło również na aukcję spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem oraz nocleg w Białowieży dla 4 osób. Zwycięzca licytacji otrzyma też zestaw książek autorstwa przyrodnika i obrońcy Puszczy.

Bijący rekordy popularności głośny poradnik Natalii de Barbaro Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie, wraz z autografem autorki, zdobyć będzie można na kolejnej licytacji dla WOŚP organizowanej przez marki Agory. Książka jest rzetelną z punktu widzenia psychologii, ale także poetycką, czasem brutalnie szczerą opowieścią o kobiecej drodze do poznania samej siebie.

Ponadto dla miłośników dobrej literatury internetowe księgarnie Agory przygotowały coś specjalnego – e-bookowy roczny abonament w Publio.pl. Zwycięzca aukcji otrzyma 12 kodów – każdy z nich pozwala pobrać co miesiąc dowolny e-book lub audiobook z oferty sklepu. Wraz z kodami księgarnia przekaże także jedyny w swoim rodzaju notes czytelniczy własnoręcznie wykonany przez jednego z pracowników Publio.pl.

Płyty Agora Muzyka z autografami artystów można z kolei znaleźć na aukcjach drugiej internetowej księgarni Agory. Kulturalnysklep.pl zaprasza do licytacji pakietu dwóch krążków Kwiatu Jabłoni – „Niemożliwe” i „Mogło być nic” ze specjalną dedykacją z okazji 30 finału WOŚP. Duet rodzeństwa Kasia i Jacka Sienkiewiczów wystąpi w tym roku na finałowym koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fanów Perfectu Kulturalnysklep.pl zaprasza do licytowania dwóch ostatnich egzemplarzy „Głosu” wraz z autografami członków zespołu. Krążek „Głos” został wydany w październiku 2021 r. jedynie w liczbie 500 egzemplarzy jako edycja kolekcjonerska. Obie płyty można zdobyć za pośrednictwem aukcji Allegro dla WOŚP na aukcje.wosp.org.pl – link do licytacji płyty nr 460 jest tutaj, a płyty nr 490 – tutaj.

30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia br. Jego hasłem jest „Przejrzyj na oczy” – WOŚP wesprze tym razem standardy diagnostyki oraz leczenia wzroku dzieci. Około 120 tysięcy wolontariuszy w niemal 1700 sztabach będzie zbierało środki na wsparcie polskich szpitali i ośrodków medycznych. Więcej informacji – https://www.wosp.org.pl/.

(info Agora)

Dodaj komentarz