EDYCJA 2020/2021 Konkurs EDYCJA

Wręczamy dyplomy EDYCJI – Wydawnictwo Druganoga

W końcu się udało; wielokrotnie odkładane spotkanie z Panią Agatą Loth-Ignaciuk, spiritus movens Wydawnictwa Druganoga, doszło do skutku i mogliśmy wręczyć dyplom i nagrodę ubiegłorocznego Konkursu na Książkę Edytorsko Doskonałą EDYCJA. Z powodu pandemii organizator – magazyn “Wydawca” oraz sponsorzy konkursu wręczają dyplomy nie podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, jak to było dotychczas, a “gdzie wszystkim wygodniej”.

Tym razem wykorzystaliśmy przyjazd do Warszawy sponsora nagrody, prezesa Drukarni Wydawniczej im. W.L. Anczyca z Krakowa Piotra Janickiego na seminarium poligraficzne, i w hotelu Westin 24 lutego Pani Agata Loth-Ignaciuk odebrała z jego rąk certyfikat upoważniający do zniżki na druk w tymże zakładzie. Dyplom Konkursu wręczył jej red. Andrzej Palacz.


Przypominamy, że Wydawnictwo Druganoga zastało uhonorowane za książkę WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ Joanny Rzyskiej. Jury uhonorowało wydawnictwo za wysoką jakość ilustracji i opracowania graficznego w wykonania duetu Agata Dudek i Małgorzata Nowak.


WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ
Joanna Rzyska
oprac. graf.: Agata Dudek, Małgorzata Nowak
redakcja: Dorota Kassjanowicz, Małgorzata Ogonowska
korekta: Małgorzata Ogonowska, Klaudia Golon, Maja Lipowska
konsultacja merytoryczna: Anna Dydycz, Natasza Majewska
druk i oprawa: Perfekt, Warszawa


Organizatorem Konkursu jest magazyn “Wydawca”. Wspierają go Arctic Paper Polska, Drukarnia Wydawnicza im. W.L. Anczyca z Krakowa oraz drukarnia cyfrowa Sowa.

(info: ap, na zdjęciu Agata Loth-Ignaciuk odbiera nagrodę z rąk prezesa DW im. W.L. Anczyca Piotra Janickiego)


Dodaj komentarz