Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorzy Książek w Obiektywie i Wydawnictwo RM zapraszają na spotkanie z Piotrem Jaconiem autorem książki „My, Trans”

Autorzy Książek w Obiektywie i Wydawnictwo RM zapraszają na spotkanie z Piotrem Jaconiem autorem książki „My, Trans”. Autor tak mówi o swojej książce Ta książka jest o ludziach, który szukają siebie i czasami błądzą. Jest o państwie, które w niczym nam – osobom trans i ich rodzinom – nie pomaga, ale za to systemowo ich upokarza. Jest wreszcie o Kościele, który – czy chcemy, czy nie – jest w Polsce instytucją ważną , aspirująca do wyższych celów, celowo jednak lub z bezmyślności poniżającą wiernych ukrytych pod skrótem LGBTQ+.

Jak my postrzegamy ten problem. Czy go zauważamy? Czy potrafimy pomóc? A jeśli byśmy chcieli, to jak to zrobić, by nikogo nie urazić? Warto rozmawiać? Może w ten sposób będziemy mogli pomóc osobom trans i ich rodzinom żyć normalnie.

ZAPRASZAMY.  

Czwartek, 21 kwietnia godz. 19.00
Station of Art Gallery,
Warszawa, ul. Grzybowska 12/14.


Piotr Jacoń – dziennikarz TVN 24. Autor m. in. reportażu o rodzicach osób trans płciowych „Wszystko o moim dziecku oraz cyklu rozmów „Bez polityki”. Pracował w Radiu Plus, Radiu Gdańsk i w „Dzienniku Bałtyckim”. Mieszka w Gdyni.  

Wydawnictwo RM wydaje książki o szeroko rozumianej tematyce poradnikowej, stale powiększa ofertę książek historycznych, reportażowych i dziecięcych. #czytajmnie  

AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – agencja promocji koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe i spotkania. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.  

Partnerem spotkania jest Station of Art Gallery. Patronat medialny TVN 24, Fundacja Trans-Fuzja, Magazyn “Replika”.


Zapraszamy do udziału w spotkaniu stacjonarnie lub on-line.   Będzie możliwość zakupienia książki w bardzo promocyjnej cenie.

WSTĘP WOLNY!

(info. Autorzy Książek w Obiektywie).

Dodaj komentarz