Promocje książek Rynek wydawniczy Spotkania literackie

“Autorski kwadrans” – AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE zapraszają

Agencja promocji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE rozpoczęła cykl rozmów z autorami książek pod tytułem “Autorski kwadrans”.


Celem jest bliższe poznanie autora, jego pasji, zainteresowań. Pragniemy odkryć, co go skłoniło do tworzenia, ile książek leży w szufladzie i czeka na wydanie. Rozmowy będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki o godz. 19.00 na profilu Facebook Autorzy Książek w Obiektywie. Z autorami rozmawia Dorota Duda, inicjatorka i pomysłodawczyni agencji promocji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE.

Jako pierwsza w programie wystąpiła Urszula Gajdowska. Urszula jest autorką cyklu „W Dolinie Narwi” składającego się z 4-ch tomów: „Zadziorna baronówna”, „Panna bez majątku”, „Zakochana hrabina” i „(Nie)pokorna wdowa”, wydanych nakładem Wydawnictwa Szara Godzina.

O kolejnych rozmowach będą Państwo regularnie informowani.Agencja promocji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek. Fotografie wizerunkowe, krótkie filmy reklamowe, spotkania autorskie. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.
(info AP Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz