Różne Rynek wydawniczy

Kim są najlepsi influencerzy książkowi 2022? Wybierz swoich kandydatów!

Już po raz piąty serwis Granice.pl pragnie uhonorować twórców internetowych promujących czytelnictwo: blogerów, booktuberów, bookstagramerów i wszystkich, którzy przyczyniają się do promocji literatury w sieci. Tak jak przed laty, także i w tym roku zachęcamy wszystkich czytelników, blogerów, pisarzy i wydawców do przesyłania własnych propozycji ulubionych twórców, którzy powinni znaleźć się w naszym zestawieniu.


W 2018 roku po raz pierwszy serwis Granice.pl z okazji Międzynarodowego Dnia Blogera przygotował zestawienie, w którym wyróżnił najpopularniejszych i najważniejszych twórców internetowych, aktywnie wspierających w sieci promocję literatury. Od tego momentu co roku – dokładnie 31 sierpnia – na łamach serwisu odnaleźć można nie tylko najpopularniejszych, ale także najaktywniejszych twórców minionego roku, którzy wsparli książkową część internetu.

Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku redakcja serwisu Granice.pl zachęca czytelników, wydawców, bibliotekarzy, pisarzy oraz wszystkich zainteresowanych do pomocy w wyborze najlepszych twórców internetowych promujących literaturę. Zachęcamy do zapoznania się z influencerami wyróżnionymi w ubiegłym roku, a już teraz zgłaszać można propozycje własnych twórców książkowych zasługujących na miano literackiego influencera roku.

Do zestawienia zgłosić można każdego, kto aktywnie promuje literaturę w sieci: blogerów, YouTuberów, Instagramerów, podcasterów czy TikTokerów. Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcja serwisu wybierze twórców, których następnie zaprezentuje na liście najciekawszych blogów książkowych 2022 roku.

Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: pobarski@granice.pl lub zgłosić w formularzu
Termin zgłoszeń mija 24 sierpnia 2022 roku.
(info Granice.pl)

Dodaj komentarz