Rynek wydawniczy Targi Targi w Polsce Targi, festiwale

Ruszyły jesienne Targi Książki Empiku. W programie ponad 50 wydarzeń dla czytelników

Właśnie wystartowała 6. edycja Targów Książki Empiku. Przed czytelnikami dwa tygodnie atrakcji: spotkania online z polskimi i zagranicznymi autorami wokół jesiennych premier, sesje autografów, rabaty sięgające -50% i liczne niespodzianki. Na targach zagoszczą m.in. Joanna Mokosa-Rykalska, Maria Peszek czy Chris Carter. Na nowej scenie Young Adults pojawią się ponadto autorki bestsellerów: Marta Łabęcka, Alex Aster i Edyta Prusinowska.


Atrakcje Targów Książki Empiku

Jesienna edycja Targów Książki Empiku to ponad 50 spotkań autorskich online i wydarzeń na pięciu scenach. Jeszcze w tym tygodniu na Scenie Głównej dedykowanej literaturze popularnej pojawią się m.in. Joanna Mokosa-Rykalska, Natalia de Barbaro czy Chris Carter. Scena Apostrof z selekcją literatury pięknej i non-fiction gościć będzie m.in. Tomasza Stawiszyńskiego i Jana Miodka. Natomiast na Scenie Przecinek i Kropka o swojej pierwszej książce dla młodszych czytelników opowie Zygmunt Miłoszewski. Zupełną nowością 6. edycji wydarzenia jest za to Scena Young Adults poświęcona literaturze młodzieżowej. W tym tygodniu odbędą się na niej spotkania wokół premierowych książek m.in. Marty Łabęckiej, Alex Aster i Edyty Prusinowskiej.

Wszystkie wydarzenia można śledzić online: na fanpage’u Empiku na Facebooku oraz na kanale YouTube, a transmisje ze sceny Young Adults – dodatkowo na profilu @Empikcom na Instagramie i na TikToku.

Jeśli nie uda się uczestniczyć w rozmowie na żywo – nic straconego. Zapisy spotkań autorskich dostępne są w każdej chwili na stronie Facebook.com/empikcom. Już teraz zainteresowani mogą powrócić m.in. do otwierającego Targi wydarzenia z udziałem Yuvala Noah Harariego czy rozmowy z Marią Peszek.

Sesje autografów w Empiku Westfield Arkadia

Targi to nie tylko emocjonujące rozmowy o literaturze, lecz także okazja do zdobycia osobistych dedykacji od ulubionych autorów. Sesje autografów w ramach 6. edycji wydarzenia odbędą się w warszawskim salonie Empik Westfield Arkadia. W środę 12 października na fanów czekać będzie Marta Łabęcka – twórczyni bestsellerowej trylogii „Flawless”, której finał Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy (BeYA) właśnie się ukazał. Z kolei 13 października debiutancką książkę Naku*wiam zen (Wyd. Marginesy) będzie podpisywać Maria Peszek. Podczas targów będzie można również spotkać Przemka Kossakowskiego, Joannę Mokosę-Rykalską i Beatę Pawlikowską.

Promocje na książki w Empiku

Targi to dobra okazja do uzupełnienia czytelniczych zapasów na jesień i zimę. Swoją ofertę na wirtualnych stoiskach prezentuje ponad 100 wydawców. W trakcie wydarzenia wybrane tytuły – zarówno premiery, jak i hity ostatnich miesięcy – dostępne są w specjalnych cenach. Na Empik.com obowiązuje rabat do -50%, a w salonach użytkownicy Empik Premium i Empik Premium Free mogą skorzystać ze zniżek sięgających -30%. Co więcej, w strefie książek cyfrowych na Empik.com obniżone zostały ceny setek audiobooków i e-booków.

Targi Książki Empiku potrwają do 25 października. Szczegółowy program znajduje się na stronie Empik.com/targi-ksiazki.

Partnerem Targów jest Green Caffè Nero. Patroni medialni: Radio Zet, Wyborcza.pl, Książki. Magazyn do czytania, lubimyczytać.pl

(info Walk PR)

Dodaj komentarz