Księgarnie Różne

Niecodzienna kampania offline księgarni TaniaKsiazka.pl

Białostocki Jarmark Świąteczny w 2022 roku odbywa się w rozszerzonej formule, trwa od 3 do 23 grudnia. Oprócz zrobienia zakupów na tradycyjnych stoiskach z prezentami, ozdobami i świątecznymi przysmakami, uczestnicy mogą wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących. m.in. koncertach, warsztatach, czy konkursie piosenki świątecznej.


Jednym z pierwszych wydarzeń w czasie jarmarku na Rynku Kościuszki w Białymstoku było aktorskie czytanie powieści autorstwa Alexa T. Smitha – Jak Zrzędus chciał zepsuć Święta. We współpracy z aktorami białostockich scen teatralnych przygotowały je księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl i wydawnictwo Świetlik. Aktorzy angażowali też dzieci, zadając im pytania związane z opowieścią. Odpowiedzi nagradzała drobnymi upominkami maskotka księgarni TaniaKsiazka.pl – Moltani.

Przygody Zrzędusa to dowcipna i nieoczywista opowieść świąteczna, po którą warto sięgnąć – zachęca Agnieszka Stankiewicz-Kierus – współwłaścicielka spółki Glosel, do której należy TaniaKsiazka.pl.

Przykucie uwagi w sieci to tylko jeden ze sposobów księgarni TaniaKsiazka.pl na polecanie czytelnikom ciekawych lektur.

Choć na co dzień jesteśmy aktywni przede wszystkim w Internecie, często bierzemy udział w wydarzeniach stacjonarnych. To dla nas doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z naszymi odbiorcami. Dzięki temu zyskujemy zaufanie, rozpoznawalność i pokazujemy, że za firmą stoją pełni pasji i zaangażowania ludzie. Zależy nam nie tylko na budowaniu bliskich relacji z czytelnikami, ale też na inspirowaniu i edukowaniu. Dlatego angażujemy się w wydarzenia dotyczące m.in. promowania czytelnictwa dzieci lub zdrowia – mówi Martyna Wołosewicz – specjalistka ds. marketingu i eventów w spółce Glosel, która przygotowywała wydarzenie z aktorami.

Na scenie wystąpili: Iwona Szczęsna i Agata Stasiulewicz (Białostocki Teatr Lalek) oraz Patryk Ołdziejewski i Bernard Bania (Teatr Dramatyczny w Białymstoku). W czasie dwóch pierwszych dni jarmarku ich czytania wysłuchało kilkaset osób.
(info TaniaKsiazka.pl)

Dodaj komentarz