Różne Rynek wydawniczy

Wyjątkowe wydanie kultowego “Wiedźmina” świetnym prezentem dla fanów fantasy

Uznany przez krytyków pisarz, uwielbiany przez czytelników bohater – Geralt z Rivii powraca w nowej edycji „Wiedźmina”. Elegancki zestaw książek ucieszy nie tylko wielbicieli fantastycznego świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego.


Stworzony przez mistrza polskiej fantastyki bohater – wiedźmin – to człowiek z nadprzyrodzonymi zdolnościami, przygotowywany od dzieciństwa do walki ze złem i potworami. Poddany morderczym treningom i mutacjom zyskuje nadludzkie możliwości, umiejętność posługiwania się magią i rozległą wiedzę o potworach. Jego główny orężem są dwa miecze, których używa podczas starć, ale posługuje się też magicznymi eliksirami.

Kolekcja ośmiu książek Andrzeja Sapkowskiego tworzących „Cykl wiedźmiński” uznawana jest za najlepszą polską serię fantasy. Została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków.

Pakiet “Wiedźmin” jest doskonałym prezentem dla wielbicieli literatury z gatunku fantasy. Może być pierwszym krokiem do poznania dzieł Andrzeja Sapkowskiego, ale spodoba się też osobom, które obejrzały serial „Witcher” wyprodukowany przez Netflix. Ta wersja kultowego cyklu dostępna jest na wyłączność w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.

Wydawnictwo SuperNova proponuje kultową serię „Wiedźmin” z szatą graficzną nawiązującą do klimatu serialu „Witcher” wyprodukowanego przez Netflix. Okładki poszczególnych tomów utrzymane są w eleganckiej czarno-szarej kolorystyce. Co ciekawe – grzbiety tomów kryją fragmenty autografu pisarza, który uwidacznia się, gdy ustawimy książki na półce.
(info TaniaKsiazka.pl)

Dodaj komentarz