Hurt/księgarstwo Różne

TOP gry i zabawki na Dzień Dziecka 2023

Ateneum, największy polski dystrybutor książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych, wraz z Magdaleną Kordaszewską, redaktor naczelną portalu Zabawkowicz.pl, przygotowali zestawienie najlepszych gier i zabawek wiodących wydawców i producentów, które warto mieć na sklepowej czy księgarskiej półce przed Dniem Dziecka i sezonem Lato 2023.


W zestawieniu znalazły się gry i zabawki, które będą idealnymi prezentami na Dzień Dziecka w poszczególnych grupach wiekowych. Dla najmłodszych są to m.in. Park Safari Jr. od IUVI Games, kosmiczne slime’y Tubana, układanki CzuCzu czy nowe Mini Waffle Marioinexa. Dla starszych dzieci gry logiczne z serii SmartGames, prawdziwa Ręka Cyborga od Piatnika czy kontynuacja bestsellerowej gry „Spór o bór”. Tych wspaniałych produktów, gwarantujących godziny niesamowitej zabawy, jest o wiele więcej, dlatego warto zobaczyć filmik i uzupełnić półki o ten asortyment przed Dniem Dziecka.

Najlepsze gry i zabawki wybrane przez Magdalenę Kordaszewską i Ateneum doskonale sprawdzą się jako prezenty na Dzień Dziecka, ale również fenomenalna wakacyjna rozrywka zarówno podczas wypoczynku w górach, nad morzem, jak i w zaciszu domowym.

(info Ateneum)

Dodaj komentarz