Promocje książek Rynek wydawniczy Spotkania literackie

“Autorski kwadrans” z Dorotą Schrammek

Miłka Skalska w Autorskim Kwadransie będzie gościć Dorotę Schrammek. Tematem rozmowy będzie najnowsza powieść Punkt zwrotny wydana nakładem Skarpy Warszawskiej.


Dorota Schrammek zabiera nas w sentymentalną podróż, w której udowadnia, że zmiany są dobre, a czasami nawet konieczne, by być szczęśliwym!

Krystyna i Piotr są emerytowanymi nauczycielami, którzy już dawno temu wychowali dwie dorosłe córki. Szukając dla siebie dodatkowego zajęcia wynajmują zabytkowy dworzec w nadbałtyckim Trzęsaczu, w którym oferują turystom pokoje. Po sezonie miasteczko pustoszeje, a rodzinne problemy zaczynają narastać. Córki Biernackich zmagają się też ze swoimi kłopotami. Wkrótce do Trzęsacza trafiają kolejni goście, którzy z różnych powodów szukają w życiu zmian, nowych możliwości i lepszego jutra. Miejscowość okazuje się być zwrotnicą w ich życiu, przekierowując ich na nowe tory…

Dorota Schrammek — mama trójki dzieci, autorka i pisarka. Mieszka nad morzem, w swoim miejscu na ziemi. Uwielbia zajmować się rodziną i domem. Marzy jej się kawiarenka literacka nad Bałtykiem, w której mogłaby spokojnie pisać i przyjmować wielbicieli książek. Lubi pisać swoje powieści, gdy domownicy już śpią. Wtedy jej głowa jest wolna od trosk i może skierować myśli na bohaterów.

Rozmowa odbędzie się 23 maja 2023, wtorek, godz. 19.00 na Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info AP Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz