Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Kwadrans z Anetą Krasińską, autorką książki „W objęciach niewoli”

Autorzy Książek w Obiektywie zapraszają na spotkanie z Anetą Krasińską. Okazją jest premiera jej najnowszej powieści W objęciach niewoli, wydanej nakładem Skarpy Warszawskiej.

Autorka przenosi nas do chwili, w której życie w Wolnym Mieście Gdańsku się zatrzymało. Wracamy do 1 września 1939 roku. Panika. Niepewność jutra. Strach o życie swoje i najbliższych. Nela szybko dostrzega w tej sytuacji szansę dla wyswobodzenia się z sideł, w jakie wpadła. Szuka kontaktu z Iwem. Ryzykuje własne życie. Nie odpuszcza, choć nie ma pewności, czy zdoła go odnaleźć żywego. Maleńka iskierka nadziei szybko gaśnie, a potem zaczyna się wyścig z czasem, okupiony ryzykiem utraty życia i godności przez młodą Niemkę. W tej sytuacji nikt nie ma pewności, co przyniesie jutro.

Z Anetą Krasińską rozmawiać będzie Miłka Skalska

13 czerwca, wtorek, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Aneta Krasińska – autorka o wielu obliczach poruszająca problemy kobiet borykających się z przeciwnościami losu. Należy do nowej fali polskich pisarek. Umiejętnie łączy powieść obyczajową z elementami sensacyjnymi i dramatycznymi, a od niedawna wplata elementy historyczne. Autorka nie unika trudnych tematów, ale w jej książkach nie czuć patosu czy moralizatorstwa, przeciwnie swoimi słowami skłania do refleksji, nie dając gotowych odpowiedzi na pojawiające się w głowie czytelnika pytania. Zadebiutowała w 2015 roku powieścią “Finezja uczuć” ukazującą skomplikowane relacje małżeńskie. Dotychczas wydała 16 powieści.

Link do rozmowy https://www.facebook.com/autorzywobiektywie/live_videos/


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

WSTĘP WOLNY!

(info. Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz