Festiwale literackie

Podczas Rabka Festival Zakamarki zapraszają na spotkanie z Martinem Widmarkiem

W dniach 12-15 lipca 2023 Zakamarki zapraszają do Rabki-Zdroju na Rabka Festival, czyli lato z książką dla małych i dużych. Gościem festiwalu będzie Martin Widmark, autor książek o Lassem i Mai oraz o Dawidzie i Larisie.

W sobotę 15 lipca 2023 o godz. 9:30 Zakamarki zapraszają na pokaz filmu Rabuś z pociągu oraz spotkanie z Martinem Widmarkiem.
Prowadzenie: Barbara Gawryluk (liczba miejsc ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy!). Kino Śnieżka, ul. Nowy Świat 8, Rabka-Zdrój.

W sobotę 15 lipca 2023 o godz. 11:00 odbędzie się warsztat inspirowany książką Francka Prévota i Aurélii Fronty pt. Wangari Maathai – kobieta, która posadziła miliony drzew, podczas którego stworzymy las w stosowanej przez dzieci z Afryki technice Avovi Art.
Prowadzenie: Maria Haberny (na warsztaty obowiązują zapisy – szczegóły TUTAJ). Zakład Przyrodoleczniczy, ul. Orkana 49, Rabka-Zdrój.

Po Zakamarkowe książki podczas festiwalu wydawca zaprasza na stoisko księgarni Między Słowami a przez cały rok do siedziby księgarni przy ul. Orkana 37!

www.rabkafestival.pl

Dodaj komentarz