Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Kwadrans z Iwoną Banach

Miłka Skalska zaprosiła do rozmowy wspaniałą autorkę, Iwonę Banach. Okazją do rozmowy jest premiera komedii kryminalnej Geriatryczne Biuro Śledcze.

W małym miasteczku emerytowani pracownicy policji nie mogą znaleźć sobie miejsca, nudząc się i wysłuchując plotek lokalnej społeczności. Wiedzą, że aby zabić czas, muszą znaleźć jakieś zajęcie. Gdy dochodzi do zbrodni, postanawiają założyć GBŚ – Geriatryczne Biuro Śledcze, w skład którego wchodzą licencjonowani detektywi i… licencjonowana bufetowa. Kolejni mieszkańcy zaczynają mówić o swoich podejrzeniach, a wkrótce do pomocy rusza młode pokolenie. Gdzie kryje się prawda? Do jakich wniosków dojdzie Geriatryczne Biuro Śledcze?

18 lipca, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Iwona Banach — pisarka i tłumaczka, ukończyła filologię romańską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz resocjalizację na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Tłumaczy literaturę z języków francuskiego i włoskiego, autorka 10 powieści (tym sześciu komedii kryminalnych), laureatka trzech konkursów literackich. Bolesławianka z urodzenia i wyboru. Tym razem autorka zabiera nas do zabawnego świata emerytów, którzy zrobią wszystko by rozwikłać sprawę… jeszcze za swojego życia!

Wesołe jest życie staruszka… śpiewał Wiesław Michnikowski. I to jest prawda.

Przygotujcie pytania, by zadać je autorce, skorzystajcie z okazji.

Link do rozmowy


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

WSTĘP WOLNY!

(info. Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz