Konkursy Różne

Wybierz najlepszych influencerów książkowych 2023

Serwis Granice.pl już po raz piąty przygotowuje zestawienie najlepszych twórców internetowych zajmujących się tematyką literatury. Podobnie jak w ubiegłych latach, także i teraz redakcja zachęca czytelników, blogerów, bibliotekarzy, pisarzy i wydawców do przesyłania propozycji ulubionych twórców, którzy powinni znaleźć się w zestawieniu.


31 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Blogów. Z tej okazji od kilku lat serwis Granice.pl wyróżnia najaktywniejsze twórczynie i najaktywniejszych twórców piszących i rozmawiających o książkach w sieci. Celem zestawienia jest zaprezentowanie różnorodnych aktywności związanych ze światem literatury, które podejmują internetowi twórcy.
Co roku na łamach serwisu zaprezentowane zostają najbardziej wartościowe, interesujące i wpływowe blogi, vlogi, podcasty i konta w serwisach społecznościowych (na Instagramie, Facebooku i na TikToku), których twórcy promują literaturę i modę na czytanie.

Zgłaszanie poszczególnych twórców do zestawiania nie wiąże się z opłatami. Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: influencerzy@granice.pl do 21 sierpnia 2023 r.  lub poprzez specjalny formularz umieszczonym na łamach serwisu: https://www.granice.pl/news/wybierz-influencerow-ksiazkowych-2023/22493. Z przesłanymi propozycjami zapozna się redakcja serwisu, a 31.08 zaprezentuje listę „TOP influencerów książkowych 2023”.


Granice.pl to polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 20 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach serwisu tworzonego przez redakcję oraz aktywnych Internautów tysiące czytelników codziennie odnajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą, filmami i serialami. Od 15 lat co kwartał redaktorzy i Internauci wyłaniają najciekawsze premiery wydawnicze kolejnych miesięcy w ramach plebiscytów „Najlepsza książka na wiosnę”, „Najlepsza książka na lato”, „Najlepsza książka na jesień” oraz „Najlepsza książka na zimę”, a w styczniu wskazują pośród nich najlepsze „Książki Roku”.

(granice.pl)

Dodaj komentarz