poligrafia - różne

Munken Creator zdobywa prestiżowe nagrody projektowe i wprowadza nową funkcję

Munken Creator został nagrodzony na tegorocznych European Design Awards w Luksemburgu oraz na Art Directors Club Awards w Hamburgu.


Ta nowatorska platforma oparta na kreatywnym kodowaniu i generatywnym projektowaniu zachęca twórców do eksperymentowania z typografią, sprawiając, że krój Munken Sans staje się dzięki technologii niemal namacalny.

Wielofunkcyjna aplikacja przyciągnęła uwagę jury konkursu European Design Awards. W jego skład wchodzą dziennikarze i krytycy z 15 czołowych europejskich magazynów poświęconych projektowaniu. Munken Creator został uznany za doskonały projekt komunikacji i uhonorowany srebrnym wyróżnieniem w kategorii „Typografia”. Na Art Directors Club Germany, jury składające się z specjalistów w dziedzinie komunikacji kreatywnej przyznało Munken Creatorowi dwa brązowe medale w kategorii „Kreatywne Wykorzystanie Kodowania” i „Kreatywne Wykorzystanie Typografii”.

Z okazji zdobycia międzynarodowego uznania, Arctic Paper wprowadza do Munken Creatora nową funkcję
Munken Creator daje twórcom niespotykane możliwości eksperymentowania z krojem pisma, umożliwiając tworzenie animowanych komunikatów. Te wizualizacje można następnie wykorzystać w tradycyjnych drukowanych lub internetowych projektach, z możliwością miksowania animacji w czasie rzeczywistym. Obrazy i tła można łączyć z edycją typografii na niemal nieograniczoną ilość sposobów. Projekty stworzone za pomocą Munken Creatora można zapisać nie tylko jako obrazy, ale także jako filmy w formatach WebM i MP4 i wykorzystać je na wiele różnych sposobów.

Aby uczcić to wydarzenie do Munken Creatora dodano nową funkcję. Od teraz, oprócz obrazów, twórcy mogą również przesyłać filmy jako tła, co daje jeszcze większą elastyczność w ożywianiu pomysłów i tworzeniu nowych projektów typograficznych.
(info Arctic Paper Polska)

Dodaj komentarz