Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Kwadrans z Karoliną Wilczyńską

Miłka Skalska zaprosiła do rozmowy Karolinę Wilczyńską.

Wierzysz w cuda? Nie! To uwierz! To właśnie dobry czas na to by cuda się spełniały.

Do tego przekona nas Karolina Wilczyńska, z którą gościć będzie Miłka Skalska. Zajmą się najnowszą, premierową książką Cuda na zamówienie, wydaną nakładem Skarpy Warszawskiej.

Poruszająca zimowa historia, w której każdy cud jest możliwy!

Trzy kobiety, dwóch mężczyzn, senior, mały chłopiec i pies. Każde z nich mierzy się z trudną przeszłością, każde ma swoją wizję Bożego Narodzenia. Jednak los ma wobec nich własne plany i nieoczekiwanie ich ścieżki splatają się w wigilijny dzień. Czy taka wieczerza może się udać? Co wyniknie ze spotkania samotnej matki, jej chorego ojca i małego synka z przeżywającym kryzys policjantem, zawiedzioną bizneswoman, programistą, który nie chce obchodzić Świąt i wolontariuszki – tatuażystki? I co z tym wszystkim wspólnego ma pies? Ta historia wydaje się nieprawdopodobna, ale przecież Wigilia to czas cudów. Dlaczego więc zamiast jednego miejsca dla niezapowiedzianego gościa nie mogą być ich cztery? W końcu każdy ma prawo do Bożego Narodzenia.

Karolina Wilczyńska maluje obraz pełen emocji, uczuć i poczucia, że świąteczny czas niezależnie od okoliczności zawsze jest wyjątkowy…

10 października, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Karolina Wilczyńska jedna z najpopularniejszych autorek powieści obyczajowych, kobieta pełna pasji, energii i wrażliwości. Wydała kilkadziesiąt książek, które uwielbiają tysiące czytelniczek. Rozumie kobiece emocje, wspiera kobiety w trudnych chwilach, dając siłę i nadzieję na lepsze jutro. Swoimi opowieściami inspiruje kobiety do zmian i pozwala im uwierzyć we własne możliwości. Wierzy w przeznaczenie i miłość.

Link do rozmowy


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info. Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz