Targi Targi w Polsce

Targi w Krakowie z nominacją do Złotych Spinaczy

25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® otrzymały nominację w 21. edycji konkursu Złote Spinacze 2023. Spośród rekordowej liczby 482 zgłoszeń, Jury wyłoniło 108 nominowanych w 35 kategoriach.


Jury oceniło projekty w pięciu obszarach: wyzwanie, diagnoza, strategia, kreacja, efektywność. Jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie® będzie walczyć o nagrodę Złotego Spinacza 2023 w kategorii event komercyjny. Obok Targów w szranki staną Finał Predator Games 2023 (ACER POLSKA, WE!RE Fantasy, Gam3rs_X, Melmak Agencja Marketingowa) oraz Zhakowany koncert w Roblox (Hill+Knowlton Strategies, ING Bank Śląski, Gong).

Złote Spinacze są największym konkursem PR w Polsce. Jego celem jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży public relations poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów w obszarze PR. W gronie jurorów tegorocznej edycji znalazło się 106 osób, zarówno praktyków, jak i ekspertów z agencji PR oraz przedstawicieli organizacji biznesowych i pozarządowych, mediów i środowiska akademickiego. Przewodniczącą Jury 21. edycji Złotych Spinaczy została Marta Jóźwiak, Dyrektorka ds. Komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej, Google.

Laureatów tegorocznej edycji Złotych Spinaczy poznamy 8 grudnia, podczas uroczystej gali.

Więcej o konkursie Złote Spinacze
(info Targi w Krakowie)

Dodaj komentarz