Targi Targi w Polsce

Strefa Pakowania tantis.pl – nowość na Targach Książki w Krakowie

W tym roku na odwiedzających 26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie czekać będzie nowe udogodnienie! Współpraca księgarni internetowej tantis.pl oraz firmy kurierskiej InPost zaowocowała innowacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich uczestników targów – Strefą Pakowania.


Targi Książki to nie tylko okazja do spotkania setek autorów, wysłuchania ciekawych prelekcji i wywiadów oraz zdobycia autografów, ale także zakupienia książek, w tym najgorętszych premier sezonu. Dzięki dogodnemu rozwiązaniu jakim jest Strefa Pakowania uczestnicy targów nie będą musieli zabierać ze sobą ciężkich zakupów w drodze powrotnej do domu.

Wystarczy przynieść swoje książki do Strefy Pakowania znajdującej się w lobby targowym. Na stoisku pracownicy księgarni tantis.pl nieodpłatnie udostępnią kartony do pakowania, pomogą w zapakowaniu paczki, poinformują, jaki jest jej gabaryt, a następnie wydadzą kod rabatowy, który obniży koszt wysyłki. Paczki nadawać będzie można za pośrednictwem aplikacji mobilnej InPost Mobile. Po wprowadzeniu w aplikacji otrzymanego od obsługi Strefy Pakowania kodu rabatowego, każda wysyłka (niezależnie od gabarytu paczki) będzie kosztować 5 zł. Co ważne, usługa dotyczy wszystkich targowych zakupów, niezależnie od tego, na jakim stoisku zostały dokonane. Następnie osoba nadająca przesyłkę będzie musiała wygenerować z poziomu własnej aplikacji mobilnej kod nadania i zapisać go na paczce. Tak przygotowaną przesyłkę można nadać przez Paczkomat® InPost, ustawiony specjalnie w tym celu na czas trwania targów przed wejściem do EXPO Kraków, na zewnątrz. Paczki odebrać będzie można w dowolnym urządzeniu Paczkomat® w całej Polsce.

(źródło: ksiazka.krakow.pl)

Dodaj komentarz