Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Kwadrans z Małgorzatą Karoliną Piekarską

W Autorskim Kwadransie Miłka Skalska będzie rozmawiać z Małgorzatą Piekarską.

Małgorzata Karolina Piekarska – z zawodu pisarka i dziennikarka, z wykształcenia historyczka sztuki i bibliotekarka, z zamiłowania varsavianistka i genealożka.

Autorka książek dla dzieci i młodzieży, których akcja rozgrywa się na Saskiej Kępie, gdzie mieszka i skąd pochodzą jej przodkowie.

Opublikowała dokumentalną książkę “Dziewiętnastoletni marynarz” – zbiór listów ze Szkoły Morskiej w Tczewie, pisanych przez jej stryjecznego dziadka Zbigniewa Piekarskiego, oraz do spółki z ojcem, Maciejem Piekarskim, poświęconą zagładzie Zamojszczyzny w czasie II wojny światowej książkę w formie osobistego reportażu pt. “Syn dwóch matek”.

Współpracuje z “Magazynem Literackim KSIĄŻKI” oraz południowopraskim pismem społeczno-samorządowym „Mieszkaniec”. Wcześniej publikowała teksty m.in. w czasopismach młodzieżowych “Cogito” i “Victor gimnazjalista”.

Pamiętamy ją z ekranu telewizyjnego, gdzie emitowane były jej reportaże. Głównie była związana z Warszawskim Ośrodkiem Telewizyjnym, a szczególnie z programem informacyjnym Telewizyjny Kurier Warszawski.

W latach 2018–2019 była współscenarzystką najstarszej powieści radiowej „Matysiakowie”.

W internecie prowadzi wirtualną galerię “Sztuka i Styl”, gdzie prezentuje współczesnych polskich artystów.

Czym jeszcze interesuje się i zajmuje Małgorzata Piekarska, tego dowiemy się we wtorek.

24 października, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info. Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz