Targi w Polsce

Znamy termin Targów Książki i Mediów VIVELO 2024

A oto informacja nadesłana przez organizatora Vivelo 2024.

Wydarzenie ponownie odbędzie się na największym stadionie w kraju – PGE Narodowym – w dniach 16-19 maja 2024. Forma targów pozostaje bez zmian, będą trwały 4 dni – od czwartku do niedzieli. Druga edycja Targów Książki i Mediów VIVELO to również rozszerzenie programów dedykowanych konkretnym grupom odbiorców oraz zwiększenie potencjału merytorycznego wydarzenia. Zaplanowane są nowe, atrakcyjne strefy tematyczne, bogaty program wydarzeń towarzyszących skierowany do szerokiej publiczności – zarówno do miłośników popularnych gatunków literackich, koneserów literatury ambitnej oraz młodych odbiorców literatury Young Adult. Dodatkowo rozbudowanie strefy audio – z myślą zarówno o odbiorcach audiobooków/podcastów, jak również sektorze B2B – wydawcach, studiach nagrań, platformach streamingowych i producentach audio i wideo.

FINLANDIA Gościem Honorowym Drugiej edycji Targów Książki i Mediów VIVELO 2024

We współpracy z Ambasadą Finlandii zaprezentujemy Państwu literaturę, sztukę oraz przedstawimy innowacyjne metody edukacji, które promowane są w Krainie Północy.

Program dla szkół

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że przygotowujemy bardzo ciekawą ofertę edukacyjną skierowaną do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz dla nauczycieli i dyrektorów szkół, placówek doskonalenia nauczycieli, bibliotek poszukujących nauczycieli. Warsztaty dla młodych autorów, miłośników komiksów i fantastyki. Turnieje szkolne i lekcje muzealne – to tylko niektóre punkty bogatej oferty dla młodzieży. Na zajęcia w salach obowiązywać będą zapisy, a ilość miejsc będzie ograniczona. Program Dni Edukacji przygotowujemy wraz z naszymi Partnerami: Empik Go, Muzeum Narodowe w Warszawie, StoryLab, Akademia Powieściopisarstwa, Wydawnictwo Mięta.

Dzień edukacyjny – przygotowany wspólnie przez Ambasadę Finlandii oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, podczas którego nauczyciele i dyrektorzy szkół zapoznają się z mini i maxi projektami STEAM w przedszkolu i szkole, poznają jak rozwijać kompetencje przyszłości, korzystać z nowych technologii oraz sztucznej inteligencji w nauczaniu dzieci i młodzieży.

(info wg Vivelo)


Od redakcji: informację o Vivelo 2024 publikujemy z dziennikarskiego obowiązku, uważając, że wydarzenie to, organizowane prawie równolegle z Międzynarodowymi Targami Książki w Warszawie, nie służy rynkowi wydawniczemu i książce.

Dodaj komentarz