Czasopisma Rynek wydawniczy

Dziennik „Sport” zmienił właściciela

Spółka Gremi Media SA zakończyła wydawanie katowickiego dziennika „Sport”. Nie oznacza to jednak, że pismo przestało się ukazywać. Jego nowym właścicielem jest Edicom sp. z o.o., a stosowna umowa kupna/sprzedaży została podpisana 24 litopada br.

10 dni na decyzję o zakupie i przejęcie redakcji to krótki czas. Udało się. Za co dziękuję również Spółce Gremi Media. Zachowamy ciągłość wydań – to dla nas najważniejsze. Od 1 grudnia zapraszamy do aplikacji dziennika „Sport”, która jest już dostępna w App Store i Google Play – mówi Ryszard Halemba, prezes zarządu Edicom.

Gremi Media SA wydaje dzienniki „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, a także serwisy internetowe (z których korzysta ponad 7,3 miliona Realnych Użytkowników, Gemius Mediapanel, październik 2023), tj. rp.pl, parkiet.com, historia.uwazamrze.pl, oraz serwisy branżowe, m.in.: regiony.rp.pl, zdrowie.rp.pl, edukacja.rp.pl, pieniądze.rp.pl, logistyka.rp.pl, kobieta.rp.pl czy klimat.rp.pl. Ponadto Gremi Media posiada pakiety kontrolne w spółkach e-Kiosk SA oraz Kancelarie RP sp. z o.o.

(źródło: Gremi Media SA)

Dodaj komentarz