Rynek wydawniczy

Świąteczne spotkanie z wydawcami

Po dwuletniej przerwie szefostwo Drukarni Wydawniczej im. W.L. Anczyca z Krakowa, tym razem wspólnie z Druk-Intro oraz firmą RK Polska sp. z o.o., spotkało się ze swymi klientami i przyjaciółmi w gościnnych progach kawiarni Czytelnik w Warszawie.  Gości przywitali i życzenia świąteczne złożyli prezes Anczyca  Piotr Janicki wspólnie z reprezentującą Druk-Intro Katarzyną Rogalską. Drukarnie mogą współpracować na różnych płaszczyznach? Mogą!, o czym przekonało wydawców środowe (14.12.2023) wydarzenie.

Drukarń raczej nie trzeba przedstawiać, natomiast RK Polska dostarcza na krajowy rynek papiery norweskiej papierni Hellefoss Paper AS – założonej w 1898 roku niewielkiej, bo zatrudniającej 90 osób firmy. W jej ofercie papiery publikacyjne  Snowbulk  o różnych odcieniach i gramaturze. O papierni, próbując przekrzyczeć zgromadzonych gości, opowiadał Geir Harbu, Plant Manager Hellefoss Paper SA.

Tradycyjnie było niezwykle sympatycznie.

Korzystając z okazji członkowie zarządu Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek wręczyli Andrzejowi Janickiemu, b. szefowi Anczyca, Dyplom 100-lecia PTWK, przyznawany osobom szczególnie wyróżniającym się w produkcji i promocji polskiej książki. Dyplom wręczyli Agnieszka Dziewulska i Andrzej Tomaszewski.

Dodaj komentarz