Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Live z Iwoną Banach

Wydawnictwo Skarpa Warszawska i Autorzy Książek w Obiektywie zapraszają na spotkanie z Iwoną Banach i jej najnowszą książką Geriatryczne biuro śledcze. Zajazd pod Szalonym Mnichem.

Miłka Skalska będzie gościć Iwonę Banach, autorkę popularnych komedii kryminalnych. Iwona Banach jest tłumaczką, nauczycielką, pożeraczką książek, szydełkoholiczką i autorką bloga.

“Czy możliwe jest morderstwo bez mordercy? Tajemnica „Szalonego Mnicha” wstrząsa Mnichowolą!”

Ada odkrywa druzgocącą wiadomość – córka jej koleżanki została brutalnie zamordowana w zajeździe pod „Szalonym Mnichem”. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać, bo wszystkie dowody wskazują na to, że żaden człowiek nie mógł tego dokonać.

Ktoś musi rozwikłać tę zagadkę, więc cała ekipa, wraz z psem niedawno uratowanym z rąk szalonego tresera, wyrusza do Mnichowoli. Wśród nich jest Purchawa, tajemnicza postać, która nie ustaje w próbach uwiedzenia jednego z detektywów.

W Mnichowoli natrafiają na zajazd, który okazuje się być czymś na wzór sanatorium. Atmosfera jest napięta – mieszkańcy wioski są rozdarti między chęcią zarobku a strachem przed mordercą, który może wciąż być wśród nich.

Wszyscy wydają się być uwikłani w lokalne intrygi i każdy ma swoje tajemnice. Aptekarz uzależniony od niebieskich tabletek, jego zazdrosna żona, właścicielka zajazdu przerabiająca ziemniaki na bataty, a także tajemnicza kobieta z wsi, która przepowiada nieszczęścia.

Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z tajemnic, które kryje tajemniczy katafalk stojący w cieniu „Szalonego Mnicha”.

13 lutego, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info. Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz