Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Live z Kingą Jesman

Miłka Skalska będzie rozmawiać z Kingą Jesman o jej twórczości i najnowszej powieści Devi, Waleczna Bogini, wydanej nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska.

Devi, Waleczna Bogini to opowieść o rozdartej emocjami młodej Hinduski. Gdy zmuszana jest do małżeństwa z człowiekiem, który na pozór wydaje się być idealnym kandydatem, jej serce i umysł burzą się w sprzeciwie. Devi nie może zrozumieć, dlaczego bogaty i odnoszący sukcesy mężczyzna zainteresowałby się nią, skromną i ubogą dziewczyną, jaką przecież jest. Mimo to, ze względu na brak argumentów, zgadza się na decyzję rodziców i wychodzi za mąż.

Wbrew swojemu ognistemu temperamentowi, Devi prowadzi życie posłusznej żony. Pierze, sprząta, gotuje – tak jak przystało na dobrą hinduską żonę. Ale jej spokojne życie ulega komplikacji, kiedy na jej drodze staje przystojny Marokańczyk, który nachalnie okazuje jej swoje zainteresowanie. Devi, ulegając jego urokowi, jest w kłopotach. Nie potrafi zdecydować, czy ta nowa relacja okaże się dla niej błogosławieństwem, czy przekleństwem.

Aranżowane małżeństwo, oszustwo, tajemniczy spadek, hinduscy bogowie i zakazana miłość to tylko niektóre z przeszkód, z którymi musi się zmierzyć. Każde z tych wydarzeń wywiera na niej ogromny emocjonalny wpływ, zmuszając do przewartościowania swojego życia i swoich wyborów.

Kinga Jesman jest inżynierem z wykształcenia, ale artystką z serca. Studia na Politechnice Śląskiej ukształtowały jej miłość do architektury, a namiętność do książek dodatkowo ją pogłębiła. Obecnie jej domem i miejscem pracy jest Dubaj, miejsce, które daje jej niepowtarzalną możliwość obserwacji ludzi z całego świata. Jest żoną i mamą dwóch cudownych dzieci. Pasją Kingi jest rysowanie i pisanie, szczególnie opowieści o miłości, które są pełne emocji.

8 maja, środa, godz. 19.00

facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz