Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Live z Jackiem Ostrowskim

Miłka Skalska zaprosiła Jacka Ostrowskiego poszukującego przygód w gorącej Hiszpanii. Tematem rozmowy będzie najnowsza powieść Zemsta, wydana nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska.

Zemsta to najświeższa powieść, przekazująca losy Zuzi Lewandowskiej i jej skomplikowanych śledztw. W Płocku nastąpiło zabójstwo jednej z najbardziej uznanych postaci, otoczonej przez wielu wrogów. Możliwych sprawców jest tyle, ile osób żyjących w tym mieście. Każdy z nich mógł mieć motyw. Ale jak wśród tak dużej liczby potencjalnych zabójców znaleźć tego właściwego? Zuza nie tylko musi rozwikłać zagadkę skomplikowanego morderstwa, ale także zmaga się z codziennymi problemami, które okazują się nie mniejszym wyzwaniem. Ostatecznie Lewandowska staje twarzą w twarz z Leszkiem Jarzębowskim. Jak potoczą się losy tej konfrontacji? Czy adwokat Lewandowska zdoła ponownie przechytrzyć bandytów? Czy ponownie będzie w stanie zrobić z kapitana Mariańskiego pośmiewisko? Czy prezes “Kaczego pióra” przekona Zuzę do spisania jej wspomnień z pobytu na Kubie? Zobaczymy.

Jacek Ostrowski to człowiek o gorącej krwi, pulsującej w rytmach słowiańskich, macedońskich, litewskich i żydowsko-niemieckich. Z natury nieustannie aktywny, nie potrafi długo przesiadywać w jednym miejscu. Zamiast tego, angażuje się w różnorodne działania – od pracy fizycznej, poprzez pasje artystyczne, aż po pielęgnowanie swoich pasji.

Jacek jest entuzjastą historii. Często sięga po pędzel i farby akrylowe, aby na płótnie uwiecznić swoją interpretację minionych epok. Ponadto, uwielbia fotografować – nie tylko zabytki czy krajobrazy, ale także zwykłe, codzienne momenty, które innym mogą wydawać się błahe. Jego miłość do sztuki nie kończy się na malarstwie czy fotografii. Jest zagorzałym kinomanem i melomanem. Dla niego muzyka i film to nieodłączne elementy życia. Jest w stanie obejrzeć nawet słabszy film wiele razy, jeżeli tylko zawiera on jeden dobry utwór.

Podróże to jego kolejna pasja. Szczególnie uwielbia jeździć na czterech kółkach po wysokich górach, takich jak Pireneje czy Alpy. Ta forma aktywności dostarcza mu nie tylko przyjemności, ale także podnosi poziom adrenaliny, co dodatkowo go motywuje.

Jacek kolekcjonuje gadżety piłkarskie oraz modele samochodów. Jest również hodowcą psów pasterskich Bouvier des Flandres.

Jak sam o sobie mówi, jest uzależniony od pisania, malowania, filmu, muzyki, szybkiej jazdy samochodem, wszelkiego rodzaju zwierząt i dobrego wina. I choć zastanawia się retorycznie, jak walczyć z tak przyjemnymi nałogami, wydaje się, że nie ma w tym ani odrobiny negatywnego tonu. W końcu, czyż nie jest to właśnie esencja życia – cieszyć się tym, co się robi i kochać to, co się ma?

4 czerwca, wtorek, godz. 19.00

facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz