Promocje książek Różne Rynek wydawniczy Spotkania literackie

Autorski Live z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim

Gośćmi Miłki Skalskiej będą Maria Ulatowska i Jacek Skowroński, autorzy powieści Tajemnica Florentyny wydanej nakładem Skarpy Warszawskiej.

Temat rozmowy zainicjuje ich powieść Tajemnica Florentyny. ONA – twórcza dusza ukryta pod maską surowości. Pisarka, wydająca się być twardą jak stal, lecz w głębi serca to prawdziwa marzycielka. Nieco nietypowa, bowiem nie przepada za błyskotkami, takimi jak złoto czy brylanty. Jej prawdziwą miłością są wszelkiego rodzaju gadżety i… smakowita golonka. ON – dusza nomada, wieczny wędrowiec. Stabilizacja w postaci stałego miejsca zamieszkania, samochodu, czy nawet stałej pracy, nigdy nie była dla niego pociągająca. Zobowiązania, których nie był gotów na siebie wziąć, a które niewątpliwie niosłyby za sobą te elementy, nie były czymś, co by go kusiło. Nie wiedział, czy kiedykolwiek będzie na to gotów…

Spotkali się na pokładzie luksusowego wycieczkowca, płynącego ku Maroku. Wydawać by się mogło, że ich historia potoczy się jak w bajce – spotkali się, zakochali, żyli długo i szczęśliwie. Jednak los postanowił przetasować karty. Matka ONEJ, towarzysząca jej w tym magicznym rejsie, zmagała się z nowotworem. Posiadła przy sobie pewien ponad stuletni brulion… W kajucie, tuż przed wyprawą, odkryła w nim niewiarygodną, rodzinna tajemnicę. Co więcej, była ona ukryta pod zaszyfrowanym kodem…

Maria Ulatowska i Jacek Skowroński kiedy nie składają słów na papierze, zanurzają się w gęstwinę literackiego świata. Czytanie i pisanie to ich stałe towarzystwo, nawet w chwilach, które wydają się być ucieczką od obowiązków – chwilach, które poświęcają na realizację swojej pasji podróżowania. Już prawie cały glob jest przez nich odkryty, z każdym kontynentem dzielą wspomnienia, doznania i chwile. Tylko Australia pozostaje niezbadana, jednak ta odległość, choć na pierwszy rzut oka wydaje się być niepokonana, nie przeraża ich. Wiedzą, że muszą pokonać tę przestrzeń, aby odwiedzić mieszkańców tego odległego kraju. Chętnie też powracają do korzeni, odwiedzają swoją ojczyznę. To spotkania z czytelnikiem są dla nich najcenniejsze, stanowią źródło niekończącej się inspiracji, napełniają serca radością i dodają skrzydeł. Każde takie spotkanie to kolejna emocja, kolejny przełom, który dodaje im sił do dalszego tworzenia.

2. lipca, wtorek, godz. 19.00

AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz