Big Book Cafe – “Książki, których nie chciałeś”

Big Book Cafe - "Książki, których nie chciałeś"

Kiedy

09/01/2020    
19:00 - 20:00

Gdzie

BIG BOOK CAFE
ul. Dąbrowskiego 81, Warszawa
Mapa niedostępna

Big Book Cafe
GRUPA DOBRZE! KSIĄŻKI, KTÓRYCH NIE CHCIAŁEŚ.

Improwizowany wieczór z nietrafionymi prezentami literackimi. Dostałaś trzytomową encyklopedię rolnictwa?
Dałeś wujkowi drugi raz tę samą książkę?
Siostra weganka dostała „Rolady, pieczenie i kiełbasy na sto sposobów”?
Nie szkodzi! Przynieś fatalny podarunek i pozwól,
by improwizatorzy ukręcili z tej wpadki świetny żart.
Wesprzyj wykonawców – cegiełka 15 PLN.

 

…………………………………………..

CZYM JEST GRUPA DOBRZE?
Grupa Dobrze istnieje od ponad trzech lat, w jej skład wchodzi czwórka absolwentów warszawskiej Szkoły Impro, złączonych podobną wrażliwością. Od dwóch lat gra spektakle improwizowane na scenach warszawskich, wystąpiła też na Nocy Kultury w Lublinie, Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu, Warszawskim Festiwalu Piwa oraz w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie.

 

KTO WYSTĄPI W BIG BOOK CAFE?
Magda Klepczarek
Matka dwójki dzieci, posiadaczka psa. Jej pierwsze wspomnienia pochodzą z Bazaru Różyckiego. Kocha las mieszany i chodzenie po mchu. Zbiera brzydkie przedmioty z litości i rozczulenia. Uwielbia gotować bez przepisu, gapić się na ludzi i improwizować. W księgarni, w pierwszej kolejności, sięgnie po książki kanadyjskich pisarek.

Aga Królak
Lubi stan absolutnego zaangażowania, zatopienia w to, co się w danym momencie dzieje. Robią to: słuchanie muzyki, podróże i impro – z tymi trzema aktywnościami chce mieć do czynienia jak najczęściej.

Ola Kania
Zawodowo realizatorka dźwięku, prywatnie miłośniczka dźwięków. Wolne chwile lubi poświęcać przyjaciołom, czytaniu wciągających książek i przesadzaniu kwiatów. Improwizuje, bo lubi i bo poszerza jej to świat.

Grzegorz Uzdański
Urodził się w 1979 roku, uczy filozofii i etyki w warszawskim Społecznym Gimnazjum nr 20 ,,Raszyńska”. Autor strony Nowe wiersze sławnych poetów i powieści Wakacje. Śpiewa i pisze teksty w zespole Ryby, poza Dobrze improwizuje też w trio Cinema Disco i składzie Resortu Komedii. Autor opublikowanej właśnie książki ZARAZ BĘDZIE PO WSZYSTKIM.

Dodaj komentarz