BigBookCafe: „Książki mojego życia”: spotkanie on-line z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim

Kiedy

23/04/2020    
20:00 - 21:00

Gdzie

Facebook
Facebook, Facebook

Event Type

Mapa niedostępna

RAFAŁ TRZASKOWSKI, prezydent Warszawy, będzie gościem specjalnego spotkania KSIĄŻKI MOJEGO ŻYCIA w Big Book Cafe. Rozmowa na żywo z okazji ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH w czwartek 23 kwietnia.

Transmisja na żywo w kanałach:
facebook.com/bigbookcafe
https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/
youtube.com/bigbookcafe

Rafał Trzaskowski opowie o najważniejszych lekturach i książkach, które na niego wpłynęły. Rozmowę poprowadzi Paulina Wilk, pomysłodawczyni cyklu, który premierę miał dokładnie rok temu, gdy gościem pierwszego spotkania była Maria Peszek.

W ciągu 12 miesięcy o swoich ukochanych książkach i kluczowych lekturach, o pisarzach, dla których zarywają noce i najważniejszych wartościach czerpanych z czytania opowiadali m.in.: artystka Magda Umer, Rzecznik Praw Obywatelskich – Adam Bodnar, dziennikarka Magda Mołek, olimpijczyk Tomasz Majewski, filozof Tomasz Stawiszyński, a także endokrynolog prof. Krystian Jażdżewski.

KSIĄŻKI MOJEGO ŻYCIA to wyjątkowa seria rozmów z ważnymi postaciami życia publicznego, autorytetami i artystami. W szczerych, nieformalnych rozmowach goście różnych profesji opowiadają o swoich związkach z literaturą, od pierwszych samodzielnych lektur po książki, które ukształtowały ich jako ludzi odgrywających istotną rolę w naszej rzeczywistości.

OGLĄDAJ
………………………

Dodaj komentarz