Muzeum Broniewskiego zaprasza na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

Kiedy

18/08/2020    
19:00 - 20:00

Gdzie

Muzeum Władysława Broniewskiego
ul. J. Dąbrowskiego 51, Warszawa
Mapa niedostępna

Zapraszamy do ogrodu Muzeum Władysława Broniewskiego na spotkanie z Jakubem Ćwiekiem – pisarzem, stand-uperem i scenarzystą. Rozmowa dotyczyć będzie jego książki Topiel – thrilleru obyczajowego i porywającej opowieści o przyspieszonym kursie dojrzewania, rozliczeniu z nostalgią za latami 90. Zaskakująca mieszanka serialu „Stranger Things” i „To” Stephena Kinga.

Jakub Ćwiek rejestruje moment utraty gruntu pod nogami. Dosłownie i w przenośni. Teleportuje czytelnika do lipca 1997 roku i wrzuca w realia powodzi, która zaskakuje mieszkańców Głuchołazów. Woda wyrywa kolejne partie ziemi. W tym czasie wakacje życia przeżywa czterech nastolatków. To lato zostawi szlam w ich duszy.

Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia (wtorek) o godzinie 19:00 w Muzeum Władysława Broniewskiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz, dziennikarka i autorka bloga „Rozmawiam, bo lubię”.

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników jest ograniczona. Prośba o zgłaszanie udziału w spotkaniu na adres: zapisy@muzeumliteratury.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: „Jakub Ćwiek”.

 

FB – wydarzenie: https://www.facebook.com/events/923774898097248/

Dodaj komentarz