Wydawnictwa

Podręczniki Demarty w WS PWN

Realizując strategię rozwoju Grupy Wydawniczej PWN poprzez akwizycję wydawnictw i programów wydawniczych w strategicznych segmentach rynku, w dniu 3 sierpnia 2006 r. Zarząd Wydawnictwa Szkolnego PWN sfinalizował transakcję nabycia od wydawnictwa Demart linii podręczników do historii dla szkoły podstawowej i gimnazjum oraz atlasów szkolnych do geografii, historii i przyrody.

Poszczególne serie należące do tych linii produktowych są znakomicie przyjmowane przez klientów i zajmują wysokie pozycje na rynku edukacyjnym. Dzięki tej transakcji Wydawnictwo Szkolne PWN rozszerzy także własną ofertę wydawniczą i zwiększy udział w segmencie podręczników szkolnych.

Kluczowi pracownicy zajmujący się w Demarcie ofertą edukacyjną zostaną w najbliższym czasie zatrudnieni w Wydawnictwie Szkolnym PWN, a oba wydawnictwa będą w nadchodzącym sezonie szkolnym wspólnie realizować politykę sprzedażową podręczników Demartu. Wydawnictwo Szkolne PWN zapewnia jednocześnie, że w roku 2006 sprzedaż tych linii produktowych będzie się odbywać po cenach i przy rabatach zaplanowanych przez Demart.

Zarząd Grupy Wydawniczej PWN

Dodaj komentarz