LPK Targi w Polsce Targi, festiwale

Murator Expo podpisał umowę z PKiN o wynajęciu sal pod Warszawskie Targi Książk

Od prawej strony: Wiceprezes Zarządu Pałacu Kultury i Nauki Andrzej Siezieniewski, Prezes Zarządu Murator EXPO Jacek Oryl

We wtorek 23 lutego 2010 r. Wiceprezes Zarządu Pałacu Kultury i Nauki Andrzej Siezieniewski i Prezes Zarządu Murator EXPO Jacek Oryl podpisali umowę wynajmu sal Pałacu Kultury i Nauki w związku z organizacją w tym obiekcie Warszawskich Targów Książki w dniach 13-16 maja 2010 roku.


Fakt podpisania umowy i wpłacenia zadatku jednoznacznie kładzie kres spekulacjom na temat Warszawskich Targów Książki. Przygotowania do imprezy idą pełną parą, zarówno w kwestiach programowych, promocyjnych jak i organizacyjnych.

Pałac nie jest tanim miejscem do organizacji targów. Jednak w chwili obecnej w Warszawie nie ma lepszego miejsca do organizacji Warszawskich Targów Książki – międzynarodowej imprezy targowej z rozbudowaną formułą konferencyjną. Potwierdzenie rezerwacji powierzchni w Pałacu otrzymaliśmy na początku roku, była już więc najwyższa pora, by sfinalizować nasze ustalenia z Zarządem PKiN wpłacając zadatek i podpisując wiążącą umowę. Przygotowania do Warszawskich Targów Książki zarówno pod względem programowym jak i akwizycji wystawców przebiegają znakomicie, więc nie miałem jakichkolwiek wątpliwości czy podpisać umowę w najszybszym możliwym terminie. Gdyby takie wątpliwości się pojawiły – przeciągałbym sprawę nawet do maja podobnie jak organizator MTK w ubiegłym roku – powiedział Jacek Oryl, prezes Murator EXPO.
(info Murator Expo)

Dodaj komentarz