Kadry - poligrafia

Ryszard Maćkowiak żegna się z drukarnią Skleniarz

Szanowni Państwo

Informuję, że z dniem 29 stycznia 2016 roku po 4 latach kończę współpracę z Drukarnią Skleniarz.

Pragnę serdecznie podziękować zwłaszcza Panu Włodzimierzowi Skleniarz i jego rodzinie za te lata wspólnej pracy.

Był to dla mnie osobiście czas wyzwania organizacyjnego jak również wspaniała przygoda zawodowa. Dane było mi od losu uczestniczyć w przedsięwzięciu poligraficznym w tak niezwykłym zakładzie produkcyjnym jakim jest Drukarnia Skleniarz z tak wspaniałymi współpracownikami i na dokładkę w tak fantastycznym mieście jakim jest niewątpliwie Kraków.
W tym okresie, dzięki współpracy z Panem Włodzimierzem Skleniarzem miałem okazję poznać wielu ciekawych ludzi, osobowości świata kultury i sztuki.

Dziękuję współpracownikom oraz kontrahentom za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych.

Ze spokojem pozostawiam Drukarnię Skleniarz w dobrych rękach. Jestem przekonany, że z tak profesjonalnym zespołem, z którym miałam zaszczyt i przyjemność współpracować, drukarnia wykorzysta szanse i znakomicie poradzi sobie z wyzwaniami, jakie przyniosą następne lata.

    Ryszard Maćkowiak

Od Redakcji: zawsze ceniliśmy zdolności menadżerskie kol. Maćkowiaka. To między innymi dzięki niemu Olsztyńskie Zakłady Graficzne a później Drukarnia Skleniarz osiągnęły tak wysokie pozycje na krajowym rynku poligrafii dziełowej. Mamy nadzieję, że nie rozstaje się z naszą branżą.

    Andrzej Palacz i redakcja „Wydawcy”

 

Dodaj komentarz