Różne Targi Targi w Polsce

Super Siódemka organizuje targi dla księgarzy

Największe jak do tej pory targi dla swych odbiorców, w tym księgarzy, zorganizowała hurtownia Super Siódemka.


W dniach 7-8 października w uzdrowiskowej miejscowości Wieniec Zdrój pod Włocławkiem ponad 200 gości targów mogło wybierać z oferty kilkudziesięciu wydawców, producentów i dostawców materiałów papierniczych i zabawek. Targi przeprowadzono w sanatorium Hutnik. Wśród wydawców dominowali edytorzy książek dla dzieci – między innymi Arti, Egmont, Media Rodzina, Morex, Zielona Sowa. Goście przyjechali na koszt hurtowni.

Wieczorem gości podjął bankietem właściciel Super Siódemki Lucjan Wypych. Było smacznie, wesoło, był ogromny tort z okazji zbliżającej się rocznicy 20-lecia istnienia firmy (w numerze grudniowym „Wydawcy” ukaże się wywiad z L. Wypychem).

Warto podkreślić doskonałą organizację całej imprezy, i choć nie wszyscy byli z niej zadowoleni (w połowie targów swoje stoisko opuściło wyd. PWN, ale to faktycznie było nie najlepsze miejsce na ofertę oficyny tego typu) to wydawcy byli zadowoleni z zainteresowania ze strony księgarzy.

Super Siódemka to prężnie rozwijająca się poznańska firma, działająca w branży dystrybucji książek. Powstała w 1997, przez kilkanaście lat zajmowała magazyny na ul. Towarowej, w 2010 przeniosła się do nowoczesnego centrum dystrybucyjnego w Opłotkach. Dwukrotnie była laureatem nagrody Gazele Biznesu, jest udziałowcem spółki Porozumienia Kultura.
(info ap)

Dodaj komentarz