materiały poligraficzne

Papier G-Snow w ofercie Arctic Paper

Arctic Paper przedstawia G-Snow – nowy, wysokiej jakości papier powlekany.


G-Snow to bezdrzewny papier graficzny o śnieżnobiałym odcieniu, zapewniającym wysoki kontrast reprodukcji. Doskonała i stabilna przerabialność, szybka absorbcja farby i idealna jakość druku są nieodłącznymi cechami papieru G-Snow – pomagają w bardziej wydajnym i mniej stresującym zarządzaniu wysokonakładowym drukiem przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

G-Snow idealnie nadaje się do druku wysokiej jakości raportów firmowych, katalogów, albumów, ekskluzywnych materiałów reklamowych i broszur. G-Snow może być również używany w połączeniu z papierem niepowlekanym Amber Graphic, gdyż mają taką samą białość.

G-Snow jest wytwarzany w Szwecji, a jego proces produkcji jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Arctic Paper jest firmą wyjątkowo mocno zaangażowaną w ochronę przyrody i środowiska.

G-Snow jest dostępny zarówno w arkuszach, jak i w zwojach, w różnych formatach, w gramaturach od 115 do 250 g/m², z certyfikatem FSC® – znak odpowiedzialnego leśnictwa (FSC-C007342), www.fsc.org lub PEFCTM, PEFC/05-33-98.
Podane wartości mogą ulec zmianie bez wcześniejszego uprzedzenia. Aktualne informacje techniczne i inne zalecenia dotyczące produktów można znaleźć na stronie arcticpaper.com
(wg info Arctic Paper)

Dodaj komentarz